[ BeeTv ] Just ShoT (OFFICIAL TRAILER) - PL (2010)

Trailer Nowego Filmu Studia Filmowego BeeTv pod Reżyserią Piotra "Griver" Dziewięckiego. Premiera Pierwszego Odcinka Już 25 Czerwca 2010.

Polecam oglądać na Bardzo Pod głoszonych Głośnikach lub Słuchawkach i w jakości min. 480p.

http://www.BeeTv.com.pl/

Pozdrawiam ..:: Griver ::..
Odpowiedz
Nie podoba mi się muzyka. Owszem jest fajna, ale kurwica bierze jak się ją wszędzie już słyszy. Jest masa innych dobrych utworów Clint Mansell'a jak już takich klimatów chcecie używać. Ujęcia mi się nie podobają; tak jakbyście byli zawsze za bardzo do przodu z tą kamerą. Nooo, ale od czegoś zawsze trzeba zaczynać, także twórzcie dalej.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Bawcie sie chlopaki, bawcie. Dla mnie to wyglada nieco groteskowo i komicznie ;]
''tworca filmu: grzybiarz'' xD rozbawilo mnie to naprawde ;]
Odpowiedz
Bawimy się Bawimy :D Próbujemy coś zawsze robić choć nie zawsze wychodzi :D Thx za Komentarze
Odpowiedz
Postarajcie się o statyw, bo to na prawdę dużo daje.
Co do muzyki - jest jak mówi tomislater. Dodam jeszcze, że wg. mnie ten utwór wnosi za dużo patosu, który mi w tym waszym projekcie nie za bardzo pasuje w takim stopniu. Ale to na razie trailer, więc z ostateczną krytyką wstrzymam się do obejrzenia pierwszego odcinka.
Odpowiedz