Efekt - pisanie...
Witam to mój 3 temat z zapytaniem do bardziej obeznanych i świadomych uzytkowników vegasa...

dotyczy ono efektu, w którym wymyślony przez nas tekst pojawiałby się ne ekranie - dajmy na to na czarnym solidzie, w taki sposób aby miało się wrażenie, że jest on pisany piórem w czasie rzeczywistym...

ciekawi mnie czy istnieje jakaś sekwencja efektów, które można by wykorzystać przy odpowiednim dłubaniu w funkcjach i ustawieniach, czy też nie ma tkaiej możliwości które byłaby sensownie wykonalna?

za wszelkie wskazówki, opinie i spostrzeżenia będe niezmiernie wdzięczny...

pozdrawiam
Odpowiedz

Proszę tutorial.
Odpowiedz
dzięki...
nie powiem pomysł dość prosty, jeśli chodzi o ilość elementów które trzeba wziąść pod uwagę, aczkolwiek czasochłonny...ale to akurat nie jest problem

ciekawiło mnie tylko czy jest jakiś efekt do tego, bo całkiem fajny byłby pomysł z jego stworzeniem żeby wyglądało do bardziej realistycznie
tym sposobem z tutka też pewnie da rade zrobić to realistycznie, ale znacznie więcej pracy trzeba by włożyć niż w filmiku, bo to tylko pokazówka sposobu :)
ciekawe czy ktoś miałby jeszcze jakiś inny pomysł?

w każdym razie dzięki za odpowiedź
pozdrawiam
Odpowiedz
Przede wszystkim w czcionkach oprócz samego wyglądu powinny być też informacje o tym jak je "pisać", aby dało się to zrobić tylko efektem/pluginem. Może coś będzie w Boris Graffiti, ale nie sprawdzałem tego pakietu.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
a wiecie moze dlaczego nie moge znaleźć w pan cropie - pen toola z tutoriala?
mam vegasa pro 9 - nie platinum...

edit: już znalazłem...nie włączyłem mask
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości