COLOR CORRECTOR.
Proszę o pomoc! Bardzo długo się z tym zmagam i szukałam tego bardzo długo. Ma wersję Vegas Movie Studio HD 9.0 i widziałam color corrector w video plugins ale dlaczego ja go nie mam w video fx ? ani tego secondary, ani zwykłego. Gdy próbowałam go przenieśc zazwyczaj wyskakuje mi coś takiego :
The File C:/Program Files\Sony\Vegas Movie Studio HD 9.0\colorcorrector.dll is a DirectX Plug-In that supports self registration. Vegas Moive Studio HD can automatically register this plug-in for use in all DirectX compatible applications.

Would you like to register it now? i ja wciskam na tak i mi wyskakuje wtedy :

The DirectX Plug-In C:\Program Files\Sony\Vegas Movie Studio HD 9.0\colorcorrector.dll failed to register properly. (80004001h)

przepraszam, za wszelkie błędy ;d

-- Nie, 20 Cze 2010 17:32 --

wyskakuje mi tak gdy próbuje przeciągnac correctora do video fx ;p

pytałam się bardzo wielu ludzi, ale nikt nie wie dlaczego. A przypominam jeszcze raz że widziałam color corrector w folderze Video Plugins który znajduje się w Vegas Movie Studio HD 9.0
Odpowiedz
Color Corrector jest dostępne dopiero od wersji Vegas Movie Studio HD Platinum :) Tutaj masz wymienione różnicę pomiędzy poszczególnymi wersjami.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
ale moja koleżanka ma sony vegas 7 i ma color corrector. I ja też mam, tyle że w pluginach i pozatem z tego co widziałam na YouTube to każdy ma color corrector bo to jest normalny efekt który występuje w vegasie.
video plugins, sorki.
Odpowiedz
Cytat:The File C:/Program Files\Sony\Vegas Movie Studio HD 9.0\colorcorrector.dll is a DirectX Plug-In that supports self registration. Vegas Moive Studio HD can automatically register this plug-in for use in all DirectX compatible applications.
Gdzie Ty tutaj masz 7.0?
Odpowiedz
piszę że moja koleżanka ma wersję sony vegas 7.0 i ona ma color corrector. A nie ze ja mam. A tutaj co dodałam ten tekst jest jak chcę przenieśc color corrector do video fx. Takie coś mi wyskakuje.

Dziękuje i tak za pomoc :)
Odpowiedz
... Ponieważ koleżanka ma zapewne 7.0, ale Pro, a nie Movie Studio. Rozumiesz? Przecież Ci podałem link do strony na której masz ładnie podane na tacy, co znajduje się w poszczególnych wersjach Vegasa. Jakbyś zajrzała to na pewno byś to zauważyła. Leń czy totalna ignorancja?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości