Pan Prowizorka 5
Zapraszam do oglądania :)

http://www.zfsebastian.pl/pan_prowizorka5.html
Odpowiedz
Naprawdę fajny film. Widzę, że zająłeś się programami do tworzenia 3d i do track motion? Tylko nie pasowała mi pewna rzecz w 4:56 dlaczego radio się rozleciało na kawałki bez żadnego płomienia, wygląda to trochę nierealistycznie(czy to był efekt explosin fx w c4d?). Kolejna rzeczy, która mi się nie podobała to w pewnym momencie nagła zmiana kolorów z takiego pomarańczowego na niebieski. No i jeszcze ten telewizor, gdy kamera była pod kątem to na ten telewizor nie padało żadne światło przez co wyglądało troszkę nierealistycznie. Tak podsumowując filmik bardzo fajny, z klimatem no i trochę dziwny ;p
Odpowiedz
Jak zawsze rozbawiacie, Dawidzie dlaczego taką krótką rolę miałeś?
Odpowiedz
(06-20-2010, 10:16)tomq77 napisał(a):  Naprawdę fajny film. Widzę, że zająłeś się programami do tworzenia 3d i do track motion?

Nie prawda :P to nie ja robiłem te efekty. Ja zająłem się tylko montażem :) W napisach końcowych jest napisane kto jest odpowiedzialny za efekty wizualne :)

krasux napisał(a):Dawidzie dlaczego taką krótką rolę miałeś?

No bo ja nie mogę być wszędzie i wszystkim się zajmowac- za kamera, przed kamera ... Chciałem żeby film był technicznie w miarę dobry dlatego skupiłem się na pracy za kamerą :)
Odpowiedz
Od strony technicznej do niczego nie można się przyczepić. Zastanawiam się jak
Wy to robicie, że każda kolejna część jest lepsza.
Odpowiedz
"i na Ch** mi tyle tego siana :D" Super filmik :]
Odpowiedz
Cytat:Zastanawiam się jak
Wy to robicie, że każda kolejna część jest lepsza.
Tak zwane nabywanie doświadczenia i umiejętności.
Odpowiedz
(06-20-2010, 19:15)tomq77 napisał(a):  Tak zwane nabywanie doświadczenia i umiejętności.

No dokładnie tak jest, z filmiku na filmik coraz bardziej przykładamy się do tego co robimy i staramy się aby kolejny film był lepszy od poprzedniego :)

AHA dodam jeszcze że w filmie w niektórych ujęciach użyłem WÓZKA który prezentowałem na forum :)
Odpowiedz
Wózka nie sposób niezauważyć:) Ładnie chodzi, chociaż na samym początku nie pasowało mi to "jeżdżące" ujęcie, które potem przechodziło w statyczne, jakby na siłę wepchnięte.
Zdjęcia i montaż bardzo dobre, podobały mi się. Logicznie, dobre kąty i perspektywy, ładne synchro i dźwięk (poza kwestiami - brzmią nienaturalnie, ale to już kwestia w dużej mierze sprzętu).
Humor ok, ale brakuje mu trochę rytmu i tempa wg mnie:) To też kwestia wprawy.
Generalnie fajny film, mi się podoba:)
Odpowiedz
ja mam pytanie:
skad wzieles te dzwieki do przejsc jak np w 1:38? :) pozniej pojawial sie ten dzwiek kilkukrotnie :)
Odpowiedz