Pomoc przy zakupie
Witam wszystkich :). Jestem tu nowa i z vegasem zaczęłam pracować niedawno. Ściągnęłam wersję trial i program mnie do siebie przekonał. Teraz chciałabym kupić program na stałe.
mam problem z ceną. W internecie są podawane ceny od 1800 aż do 2500, gdzie pod uwagę biorę używane programy, te ściągane prosto na dysk i te, które wysyłane są realną pocztą. Ostatnio odwiedziłam sony style i zapytałam sie o vegasa. Wyszło na to, że program kosztuje 399 zł. Może ktoś wie, o co chodzi w aż takiej rozbierzności cen? Ktoś się może orientuje, jak wygląda wersja za 399 ,-? Nie miałam szansy zobaczyć tego w sklepie i wiem tylko tyle, że opakowanie się różni. A program nadal nosi nazwę Sony Vegas pro 9.0.
Odpowiedz
Ten za 400 zł to wersja platinum a nie pro. Co do cen - najlepiej chyba jest kupić u org. dystrybutora (KSK polska)
Odpowiedz
Albo możesz zajrzeć na allegro. Często do kamer jest dołączany Vegas Pro i jeżeli ktoś nie używa tego oprogramowania to wystawia po jakiejś niskiej cenie. Kupowania Platinum odradzam; to jest raczej dla ludzi, którzy sobie nagrywają jakieś rodzinne wypady, ślub czy swoje dzieci, a potem chcą wypalić z tego prostą płytkę.

O, znalazłem jedną z licencji na allegro.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości