Nie pierwszy teledysk.
Witam. Jako Świeżak na forum chciałbym się podzielić teledyskiem, który zmontowałem. Nie jest to moja pierwsza praca ale wiem,że jeszcze wiele przede mną. Obraz HD ale trochę do życzenia pozostawia z racji tego czym był kręcony. Jestem ciekaw opinii i sugestii więc polecam Waszej uwadze.

Odpowiedz
jak na pozatkujacego to calkiem niezle , kolesie w teledysku powinni wiecej zlota zalozyc na siebie by profesjonalniej wygladac , jak z MTV . A tak na powaznie , mi sie zucilo przedewszystkim wciagle centralne oswietlenie aktorow , chyba miales wlaczona lampke od kamery caly czas? Mogles sie pofatygowac odczasu do czasu o jakies boczne swiatlo , by urozmaicilo i to napewno nie byl by duzy kosz , wystarczy zwykla lampa lub chalogen . chyba sie jasno wyrazilem , hej
Odpowiedz
(06-11-2010, 22:02)bighit napisał(a):  kolesie w teledysku powinni wiecej zlota zalozyc na siebie by profesjonalniej wygladac , jak z MTV . A tak na powaznie ...

Mialo być naturalnie a nie sztucznie. ;)

(06-11-2010, 22:02)bighit napisał(a):  Mogles sie pofatygowac odczasu do czasu o jakies boczne swiatlo , by urozmaicilo i to napewno nie byl by duzy kosz , wystarczy zwykla lampa lub chalogen . chyba sie jasno wyrazilem , hej

Wiadomo o co chodzi. Masz rację z pewnością. Przy następnych produkcjach poświęcimy więcej uwagi oświetleniu.

Dzięki i pozdrawiam.
Odpowiedz
Z TYM ZLOTEM TO BYL ZART ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości