Michał Pertyś Warszafski Edit
Odpowiedz
Bardzo przyjemna (jak sie domyslam) utrzymana w oldschoolowych klimatach praca ;) Mile spedzilem czas przy ogladaniu jej ;) jedyne do czego mozna sie przyczepic to ze 2-3 razy nie zgadzal sie format przy archiwalnych klipach w porownaniu do calosci :) do tego, ja bym osobiscie troszke sie pobawil z kolorkami ;) jakies delikatne kontrasty lub jakis sutelny dodatek z MB by nie zaszkodzil ;) pozdrawiam :)
Odpowiedz
dzięki wielkie. co do formatu to raczej wolałem zostawić w oryginalnym bez kombinowania, bo miały tylko pokazywać zniszczoną warszawę. co do kolorków to zgadzam się przy kolejnym filmiku muszę coś pokombinować z kolorami/efektami, ale ogólnie pierwszy raz pracowałem na sony vegas pro 9.0 z którego jestem bardzo zadowolony :)
Odpowiedz
1. fakt , trzeba bylo poszperac przy kolorach , warszawa strasznie smutno wyglada na tym filmie , moze i taka jest warszawa ale akurat film nie jest ot tym wiec troszke ubarwnienia nie zaszkodzi ,
2. urzywaj wiecej statywu , bo dragania bardzo denerwuja gdy sie oglada i nie dodaja profeslonalizmu twemu video ( sam sie z tym borykam gdy krece w pleneze downhillowcow ;( )
3. urzywaj wiecej zoomu , znaczy rub najazdy , lub sledz rowerzyste przy pomocy zumu , to doda sporo dynamiki .
4. ;)
Odpowiedz
no do punktu trzeciego to już mi mówiłeś w poprzednim filmiku i ostatnio zacząłem się bawić tą opcją, filmik nagrywany na przestrzeni paru tygodni, ale np. ujęcie spod pałacu kultury to właśnie już taka zabawa z zoomem ;)
Odpowiedz