wolontariat prezentacja
witam bardzo serdecznie, dostalem "zlecenie" na stworzenie prezentacji o dzialalnosci klubu wolontariusza w mojej szkole.Niestety nie mialem duzo czasu bo niespelna tydzien, w dodatku wiekszosc materiałów do prezentacji otrzymalem we wtorek, a prezentacja musiala byc gotowa na srode, wiec nie mialem duzo czasu. oto co udalo mi sie stworzyc

Odpowiedz
to fakt krótko , szkoda ze nie bylo video tylko same slajdy , ale moja jedyna uwaga to ; czcionka i wstęp bardzo efektowny ale mi sie kojarzył bardziej ze star-trekiem , czynnikiem psi , lub armagedonem niż jakimiś wolontariuszami , choć wszystko ładnie , moim zdanie nie pasował ten wstęp ;)

a i jeszcze jedno , te animacje wydaja mi się gotowe , wpisałeś tylko nazwy, czy się mylę? podobne efekciki sprzedają w internecie, jeśli tak postaraj się zmontować coś prostszego a własnego , powodzenia
Odpowiedz
tak byly to gotowe projekty do after effectsa, wprowadzilem tylko drobne zmiany. Wczesniej robilem prezentacje o panstwach roslinnych i tam wlasnie dalem duzo takich bajerów przejsc itp, i nauczycielka tak sie podjarala ze tez takie chciala miec w tej prezentacji wiec je umiescilem. Co do tego ze mam same slajdy i zadnych filmow to juz niestety nie moja wina, muslaem zrobic prezentacje z niczego, praktycznie zadnych zdjec, same informacje.
Odpowiedz
(06-12-2010, 21:58)bighit napisał(a):  to fakt krótko , szkoda ze nie bylo video tylko same slajdy , ale moja jedyna uwaga to ; czcionka i wstęp bardzo efektowny ale mi sie kojarzył bardziej ze star-trekiem , czynnikiem psi , lub armagedonem niż jakimiś wolontariuszami , choć wszystko ładnie , moim zdanie nie pasował ten wstęp ;)

a i jeszcze jedno , te animacje wydaja mi się gotowe , wpisałeś tylko nazwy, czy się mylę? podobne efekciki sprzedają w internecie, jeśli tak postaraj się zmontować coś prostszego a własnego , powodzenia
hehe az mi wstyd , ale mi wybaczecie , mieszkam juz tak dlugo za granica i polskiej szkoly tez nie skonczylem , wiec chyba rozumiecie ;) i dzieki myslalem ze te literki to sie nazywaja trzcionka , ups
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości