mój nowy film stworzony z gry jednak po bardzo sporej obróbce :)
co myślicie na temat mojego editingu?
Odpowiedz
No stary, wyjebane na maksa! Ale czad! Tez bym tak chciał, tylko powinien trwać trochę dłużej, po tych 7 minutach czuje mimo wszystko jakiś niedosyt. Dynamika obrazu, poruszający dźwięk, całość stylowo zakończona thenedem godnym Andy Warhola i żarzącym się w ciemności, nawiązującym do 8 bitowców zakończeniem. No szacun, szacun gościu, więcej takich filmów, więcej takich produkcji!
Odpowiedz
dzięki :D edycja zajęła około 26 godzin^^ ale może dlatego że jeszcze nie znam na pamięć tego programu ^^
Odpowiedz
wydaje mi się że wypowiedź efixa była mocno przesycona ironią;]
Odpowiedz
Protestuję! To haniebne pomówienia!
Odpowiedz
Trochę siedzę w gamingu, więc dorzucę swoje parę groszy.

Ekran jest przeładowany informacjami a przez to nieczytelny. Jestem przekonany, że grzebiąc w konsoli mógłbyś przynajmniej część zlikwidować. Ujęcia wyłącznie z FPP w końcu nużą, przydałoby się trochę urozmaicenia (zewnętrzne programy do obróbki dem, skrypty dla kamery itd.). Synchro brak, lub szczątkowe (a raczej przypadkowe). Kolejny element frag movie, który przeoczyłeś. No i najważniejsza sprawa - fragi. Przez te 7min zobaczyłem może z 2-3, które były warte pokazania, reszta to widok powszedni na serwerach.

Już 10 lat temu powstawały frag movies, które mimo słabego sprzętu i znacznie uboższych programów były dużo lepsze niż ten. Powinieneś obejrzeć kilka z nich (own3d.tv) i wyciągnąć wnioski.

26h powiadasz... Dobry frag movie o porównywalnej długości powstaje miesiącami, więc tym akurat bym się nie chwalił(?):) Ale mam nadzieję, że się nie zniechęcisz, czegoś się nauczysz i następny będzie lepszy.
Odpowiedz
a w co grasz?:D no bo z tego co mówisz to musisz mieć jakieś osiągnięcia,bo ta gra to akurat Crysis Wars i uwierz to nie są przeciętne fragi jak na tą grę bo każdy kto grał w CSa lub CoD po tygodniu przestaje grać w to bo jest za trudne :D nie chcę się chwalić ale byłem w pierwszej 10 w Europie^^ co do ekrany i informacji zawartych na nim : każde dodawanie lub odejmowanie w tej grze lub grzebanie w konsoli kończy się włączeniem anticheata więc nie mogę niestety nic zmienić (chociaż chciałbym,i masz tu 100 % racji ze jest za dużo) jednak dzięki za opinię ,następny film powstanie za około 2 miesiące i będzie z nowego CoDa :D
Odpowiedz
Cytat:następny film powstanie za około 2 miesiące i będzie z nowego CoDa :D
Jeżeli będzie to coś w stylu tego, to uwierz mi, że nie odniesie sukcesu.
Odpowiedz
czyli się nie podoba?
Odpowiedz
Każdy oczekuje czego innego po montażu, jeżeli chodzi o ten filmik to za bardzo mi się nie spodobał.
Dlatego, że:
jest w nim nieoryginalna muzyka
nie ma cc
nie ma synchro video z muzyką
nie ma fajnych efektów
nie ma żadnych obiektów 3d zrobionych np. w 3ds max czy cinema 4d
nie podobało mi się intro
za długie
akcje nie oddają szybkości muzyki
coś tam by się jeszcze znalazło... Pamiętaj, że tylko jeżeli będziesz ciągle robił nowe filmiki i dowiadywał się o programie więcej rzeczy tym bardziej będzie Ci się zwiększało dobre wyczucie estetyczne.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości