Vegas i Encore CS3
Po wyrenderowaniu projektu w MP4 plik otwiera się normalnie z dźwiękiem jednak po wrzuceniu na timeline Encore nie ma dźwieku - czy ktoś miał taki problem ?
Odpowiedz
A czemu Architecta nie używasz? Encore jest od Adobe przecież :O Pewnie ma jakieś wewnętrzne kodeki i ci nie widzi po prostu dźwięku.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Architekta nie uzywam bo nie mam, Vegasa dostałem do kamery i zacząłem na nim pracę bo mi odpowiada.
Sam juz nie wiem czy coś zchrzaniło się w Vegasie czy Encore bo jedne pliki maja głos inne nie.
Próbowałem nawet sam dzwięk wyeksportowac jako AC 3 i nic
Odpowiedz
No to pytanie raczej do Encore - zasada jest identyczna jak przy Vegasie - jeśli na timline Ci czegoś brakuje, to znaczy, że prorgam nie znalazł albo kodeka do audio albo kodeka do wideo.
Odpowiedz
Ale jest jeszcze coś np. bardzo krótki plik widzi !
Odpowiedz
No dobra, ale to nie forum Encore, nikt tutaj na takim czymś pewnie nie pracuje, więc zamieść ten temat na forum Encore czy Adobe... Vegas nie jest tu niczemu winien, renderuje do formatu, który mu podałeś.
Odpowiedz
No tak jak mi Vegas bedzie robił problemy i pdejrzany będzie np. WIN xp to mam zadawac pytania na forum windowsa ?
Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Czy dźwięk masz stereo czy na więcej kanałów? Jak stereo to może da się w Encore zaimportować zwykłego PCM-a (WAV) jako audio a video niech będzie z tego co wyrenderowałeś?
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Po co te nerwy, po prostu chodzi mi o to, że nikt tutaj pewnie oprócz Ciebie nie korzysta z takiego zestawu, więc większe prawdopodobieństwo na odpowiedź jest na forum Encorem, a nie Vegasa. Skoro nie wczytuje Ci nawet AC3 jak to napisałeś.
Odpowiedz
Cytat:WIN xp to mam zadawac pytania na forum windowsa
Dokładnie tak jak piszesz. Brak odpowiednich filtrów DirectShow w systemie to zasadniczo problem ogólny Windows a nie Vegasa czy Encore.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości