Przybliżenia bardziej zaawansowane.
Witam,
Jak można zrobić film z różnymi przybliżeniami i ruchami na ekranie coś na wzór tego:
proszę o podanie mi sposobu jak to zrobić, bo pan/crop coś nie chce nic takiego robić. Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
Track motion?
Odpowiedz
(06-03-2010, 16:16)tidzu napisał(a):  Track motion?

A skąd mogę się dowiedzieć jak dostać się do track motion, bo nigdzie na forum nie mogę znaleźć
Odpowiedz
Z instrukcji obsługi programu(help Vegasa), to są podstawy, choć na forum jak się uprzesz to znajdziesz.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Jaka wersja Vegasa, PRO czy platinum?
Odpowiedz
Sony Vegas Pro 9
Odpowiedz
Na screenie masz pokazane gdzie to jest

Załączone pliki Miniatury

[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
(06-03-2010, 21:35)kaytek napisał(a):  Na screenie masz pokazane gdzie to jest

a jak zrobić coś takiego, zę w pewnej części filmu filmik nagle się przybliża, i po paru sekundach oddala się . bo cokolwiek robię przybliża mi się albo powoli od początku filmu, albo od początku jest już przybliżone aż do końca...
Odpowiedz
Są tutoriale związane z Track Motion, zajrzyj do działu z tutorialami. Obejrzyj video i wszystkiego się dowiesz.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
(06-03-2010, 21:57)tomislater napisał(a):  Są tutoriale związane z Track Motion, zajrzyj do działu z tutorialami. Obejrzyj video i wszystkiego się dowiesz.

szukałem , szukałem i znalazłem tylko o pan/crop i to w dodatku efekt na turorialu był tylko taki jak powiedziałem. W opcji szukaj nie ma wyników w dziale z turorialami.
Odpowiedz