Maintain aspect ratio
Witam mam takie pytanie otóż filmy nagrywaja mi sie iz po bokach sa czarne paski

[Obrazek: 8whb9g.jpg]

wiec w Properties odznaczam Maintain aspect ratio to juz mam normalnie

[Obrazek: 2usxsfq.jpg]

i teraz moje pytanie. Da się aby ta funkcja byla caly czas odznaczona bo denerwujące jest odznaczanie tego na każdym clipie. Proszę o Odpowiedz
Odpowiedz
Czemu na siłę robisz 16:9 z 4:3? Przecież obraz Ci się rozjeżdża w ten sposób i wcale fajnie to nie wygląda :V
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
lepiej to wygląda w tym "lekko" rozciągniętym obrazem niz z tymi czarnymi pasami po bokach.
Da się aby ta funkcja byla caly czas odznaczona bo denerwujące jest odznaczanie tego na każdym clipie
Odpowiedz
Nie łatwiej byłoby zmienić rozmiar projektu?
Odpowiedz
jak rozmiar ? na 4:3 ? ale to na YT wtedy beda Czarne Paski. Ja chce tylko uzyskać odpowiedz na To pytanie:

(06-03-2010, 16:34)Griver napisał(a):  Da się aby ta funkcja byla caly czas odznaczona bo denerwujące jest odznaczanie tego na każdym clipie
Odpowiedz
Ale po co tak w ogóle robić, to mnie zastanawia. Zniekształcasz obraz tylko. Jak już tak chcesz to nagrywaj to tym 4:3, ale tak jakby dalej zawsze stawaj. I jak wrzucisz do Vegasa to klikasz na klip, przechodzisz doEvent/Pan Crop i wybierasz tam 16:9. O wiele lepiej to będzie wyglądać. Trochę utnie obraz, ale to sobie możesz ustawić co ma lekko uciąć.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
no nawet to wyglada niezle tylko czasem ucina glowe czy cos w tym stylu ale da sie to przezyc. Chyba z tego skorzystam. Thx za pomoc
Odpowiedz
Możesz sobie przecież przesunąć do góry, aby nie ucinało.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości