Filmy by Rysiu
Witam.Chciałbym przedstawić wam kilka moich filmików:
Jako pierwszy prezentacja motoru kolegi:

Znowu Ta sama aprilia, tym razem w pojedynku z fordem :P
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bhn6OJ8mXUA&feature=channel[/youtube]

Prezentacja wykonana dla forum o aprili:

Filmik już na moim profilu, przedstawia najlepszych polskich stunterów:

No i ostatni, upływ czasu, jednak to tylko próba, jak będę miał czas nagram coś dużo lepszego:
Odpowiedz
Napisze ktoś coś?
Odpowiedz
coś!!! :)
Odpowiedz
Tak, ja napisze. Błagam, niech YouTube będzie ostatnim miejscem gdzie publikujesz taką żenadę. Osobiście mam uwagę do pierwszych trzech filmów - jak już prezentujemy uroki wsi polskiej z cyklu "ojciec dali na motor, kumpel stuninguje bryke, domalujemy płomienie i zrobimy sobie powtórkę z Fast and Furious na drodze czwartej kategorii odśnieżania" - bardzo proszę dla dobrego przykładu umieszczać na początku i końcu filmu planszę z informacją, że osoby występujące w filmie podpisały dokumenty o przekazaniu swoich organów do transplantacji w wypadku śmierci. Przynajmniej będzie jakiś pożytek społeczny.
No chyba, że chciałeś umieścić tu jakieś filmy, a nie ruchome obrazy zarejestrowane elektronicznym urządzeniem audio-wideo...
Czekam na obiecane filmy.
Odpowiedz
eeeeee ten ostatni nie byl taki zly ;)
Odpowiedz
Coś w stylu ostatniego....
Odpowiedz
ja zartowalem , nagranie chmur i puszczenie tego 3 razy szybciej nie mozna nazwac filmem ...
Odpowiedz
Dla twojej informacji, filmik nagrany jeszcze przed twoja wypowiedzią, więc przeczytałem ją dopiero jak wstawiałem link.Ja tego wcale nie uznaje za film.Nawet nigdzie nie napisałem że to co podałem to są filmy, jak każdy zdążył zobaczyć, jestem kompletnym amatorem, i dopiero zaczynam swoją przygodę z filmami.A że ciągle chce coś robić to z powodu braku obiektów nagrywam chmury....
Odpowiedz
I masz tak zajebiaszczą potrzebę ekspozycji społecznej, że musisz tym uszczęśliwiać internautów?
Odpowiedz
Tak, mam taką potrzebę...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości