Rzeka Warta - Poznań 2010
Mój nowy projekt:

Odpowiedz
Ty a zdradź mi, po kiego grzyba wetkałeś tam te winiete? Oświeć staruszka co autor miał na myśli tkając to cholerstwo na ekran?
Odpowiedz
Chodzi Ci o ten napis w narożniku "Dave Studio"?? Jak tak to chodzi mi z tym o to iż jest to film mojego autorstwa i każde jego ściągnięcie i publikacja będzie widniało moje logo!
Odpowiedz
To o czym mówisz to znak wodny :)
Winieta to co innego i w Twoim przypadku jej użycie było niepotrzebne. Nie wiesz nawet co to jest, ale używasz bo taka moda co? :> Winieta fajnie czasami wygląda, ale jak wygląda subtelnie. A tutaj trochę daje po gałach. Przy następnej produkcji zmniejsz intensywność winietowania jak już tak bardzo chcesz tego używać :V

słowniczek pętliczek: http://www.optyczne.pl/87-s%C5%82ownik-W...wanie.html
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
HIhihi. Też się przy okazji czegoś dowiedziałam.
A mnie się bardzo podobał filmik. Dobra muzyka. Tylko ten znak ... zbija z tropu. Ale piękne zdjęcia.
Odpowiedz
Dzięki dzięki. Co do winiety to dziękuję za wyjaśnienie ale faktycznie dałem jej za dużo. Nie ukrywam ale ja się dopiero uczę i cały czas odkrywam nowe elementy w SV.Nie które pojęcia są dla mnie nowe i też muszę je poznać. Uwagi mile widziane gdyż one kształcą, a pochwały cieszą :D
Odpowiedz
Jak dla mnie pokaz slajdow... ani sekundy klipu sobie nie przypominam wiec z filmem niewiele ma to dla mnie wspolnego :) logo brzydkie i za bardzo rzuca sie w oczy, intro bez rewelacji, zreszta sam tego nie stosuje bo vegas raczej nie ma wielkich mozliwosci w tym zakresie (wg mnie). A te przyspieszenia na koncu tylko estetyke do konca zepsuly... bylo to nieczytelne i nieestetyczny, szczegolnie jesli mam sie skupic na ''poziomie rzeki Warty'' jak to jest w temacie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości