YT i ramka
Renderuje na YouTube i YT mi ramkę dodaje.. na poziomych czy pionowych zdjęciach wszędzie ramka góra/dół/boki... film to sekwencja zdjęć w wysokiej rozdzielczości, do Sony Vegas dodane w formacie 15,1MP

[Obrazek: yt0.png]
[Obrazek: yt1.png]

:(
na kompie ten filmik ma super jakość mimo że zajmuje 47,3MB
Odpowiedz
Opcje renderingu są dobre, w Event/Pan Crop pewnie nie ustawiłeś 16:9 dla zdjęć.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
hmmm, nic nie ustawiałem tam :(
gdzie dokładnie się to ustawia na przyszłość, bo nie widzę tego, poza tym ten event/pan mi tylko na pojedynczych fotkach pozwala sie otworzyc...
Odpowiedz
Dla każdego osobno to musisz zrobić, bądź na jednym, a następnie zaznacz resztę i na nie wklej ustawienie skopiowane z tego dobrze ustawionego.
Odpowiedz
a czy przy samych poziomych samo sie to zrobi? bo planuje time lapse
Odpowiedz
Cytat:poza tym ten event/pan mi tylko na pojedynczych fotkach pozwala sie otworzyc...
Bo tak jest to zrobione? Każda fotka to inny klip. Skoro foty nie są w formacie 16:9 to musisz je w Event/Pan Crop ustawić.

[Obrazek: eventpancrop.png]

1. Wybierasz 16:9
2. Ustawia Ci się na 16:9
3. Podgląd, jak to będzie wyglądało. Mam nadzieję, że ustawienia projektu masz takie same jak renderingu.

Cytat:a czy przy samych poziomych samo sie to zrobi? bo planuje time lapse
O samo! Niech wszystko się samo zrobi. Nie robi się samo, bo to zaawansowany program gdzie wszystko ustawiasz tak jak chcesz. Możesz jakimś zewnętrznym programem sobie pozmieniać te fotki do formatu 16:9 czy coś, ale to już szukaj na własną rękę.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości