Wklejanie twarzy
Witam. Wczoraj pobrałem SV i tak naprawdę nie wiem o tym programie nic. Szukałem na forum interesujacego mnie tematu,l ale niestety nie znalazłem.
A mianowicie chcę wkleić twarz z obrazka w miejsce twarzy na filmiku i co najwazniejsze, ma się ona poruszać. Jeśl istnieje owy wątek na forum to proszę o podanie go w temacie a jesli nie, to proszę kogoś cierpliwego o pomoc w tej sprawie ;) W razie czego podaje gg:6305044. Czekam na odpowiedź.
Pozdro
Odpowiedz
Było, było, było. Temat o felgach itp.

Na klip z twarzą filtr cookie cutter w kształcie koła, wtapianie i rozmiar ustaw wedle potrzeb, potem na keyframach ustawiaj pozycję i resztę parametrów. Potem w track motion na keyframch ustaw miejsce gdzie ta twarz ma być.
Odpowiedz
No jak na razie nic nie dały mi Twoje porady, ale przeanalizuje kilka razy i może rozkminie :D Dzieki
Odpowiedz
Rozkmiń i się przekonasz, że wszystko Ci napisałem tak jak trzeba.
Odpowiedz
W razie czego prosiłbym kogoś o napisanie do mnie na gg kto ogarnia to wszystko :)
Odpowiedz
tutorial "cenzura twarzy" (to wpisz w wyszukiwarkę) - podobną zasadę musisz wykorzystać przy wklejaniu innego obrazka.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
No tak. Ale nie wiem jak wykonać zmiane polozenia twarzy (lewo, prawo, gora i dół umiem) np. ją zmniejszając lub obracając o kilka stopni. A wydawało się, że to takie łatwe :D
Odpowiedz
Track motion - ot co.
Odpowiedz
Hmm... kolejny problem. Gdy ustawie 'mask' i chce ja przesuwac w inne miejsce, to zaznaczone obiekt zanika a pojawia się inny obraz. A mi wlasnie chodzi o to, żeby zaznaczony obraz w masce byl taki sam przy zmienianiu pozycji.
Odpowiedz
No musisz go przesuwać razem z maską, sam się nie przesunie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości