Parodia polityczna
Jestem nowy, więc się ładnie przywitam:

Hej

W ramach odrabiana zajęć przygotowałem parodię spoty wyborczego. Jest to mój pierwszy film zrobiony praktycznie w SV. Jestem ciekaw co o nim myślicie od części technicznej ale także merytorycznej. :) Czekam na komentarze! :D

Odpowiedz
Ja tez zagłosuję, heh.

Nie wiem od czego zacząć.

Po 1 dlaczego dałeś te czarne pasy? 16:9 to 16:9 a nie pomniejszony prostokąt do szerokości 4:3.

2. powinieneś wyrównać dźwięk w każdym ujęciu do jednego poziomu.

3. Ukrainę i z rozpędu Litwę i inflanty? A Białoruś to co? heh, czepiam się.

Innych spraw ciężko się czepiać, bo dopiero zaczynasz. Pozdro.
Odpowiedz
1. Nie pomyślałem o tym nawet, bo docelowo ten filmik nie miał trafić na YT ;)
2. Właśnie mam z tym problem.. nie wiem jak to zrobić..
3. Mówię o Białorusi :P
Odpowiedz
Faktycznie, zwracam honor, hehe.

Przy nagraniach masz materiał z różnych godzin, podciągnij to kolorystyką do jednej tonacji. W plenerze masz bardzo sztywne zbliżenia, unikaj ich bo trochę rażą w ochy.
Odpowiedz
Też mi to przeszkadzało ale nie wiem jak to zrobić.. bawiłem się z ustawieniami jasności ale to mało pomagało. :/ W tych scenach pomagała mi kuzynka, nie wiele można od niej wymagać ;) fakt nie są one zbyt atrakcyjne.
Odpowiedz
Ta która na Ciebie głosuje?

Pomysł dobry, może jeszcze raz to zmontujesz za jakiś miesiąc jak nabierzesz więcej doświadczenia.
Odpowiedz
tak, ta dziewczyna z parasolem :)

Filmik ogólnie dobrze został przyjęty przez krąg moich znajomych, więc może za jakiś czas nakręcę nowy. Już mam parę pomysłów związanych z Zarębą. :D

P.S. BTW studiuję politologie i pochwale się, że dzięki filmikowi mój wykładowca darował mi inne zaległości. :D
Odpowiedz
To serdecznie gratuluję, jakiś sposób na zaległości jest. Następnym też się pochwal.
Odpowiedz
na pewno to zrobię, dzięki za rady i pomoc! :)
Odpowiedz
nie ma za co, czekam na kolejne filmiki.
Odpowiedz