Napisy na ścianie.
Witam, na początku pragnę się z wami przywitać jako iż jest to mój pierwszy post na forum a mam nadzieję że będzie ich więcej i nie wszystkie będą pytaniami.

Jednak na początek mam do was jedno pytanie a mianowicie jak zrobić napis na ścianie. Chodzi o to że gdy przelatuje kamerą obok ściany to na niej widoczny jest jakiś napis dajmy na to RUDY wydaje się to proste bo jest to proste jednakże nie do końca ponieważ mi chodzi o to żeby napis nie przesuwał się razem z murem tylko stał w miejscu.
Chodzi o coś takiego jak tutaj od 0:08 do 0:16:

Proszę o szybką odpowiedź ale nie typu , pobaw się z maskowaniem itp. ponieważ nie jestem w tym za dobry i dlatego piszę tu żeby ktoś wytłumaczył mi jak to wykonać.
Odpowiedz
Cytat:ponieważ mi chodzi o to żeby napis nie przesuwał się razem z murem tylko stał w miejscu.
Piszesz jedno, a na filmie widać drugie :)

Chodzi o to, że chcesz, aby napis był na murze, czyż nie tak?

Ja bym to zrobił tak, iż ten cały drugi plan, czyli wszystko to co nie jest postacią na tym filmie zrobił w jakimś programie graficznym. Dodał tekst na mur i co tam jeszcze chcesz i wrzucił do Vegasa jako obraz. Postać natomiast nagrałbym w grze na jakimś jednolitym tle, a potem bym je po prostu wykluczył, jak się wyklucza kolor masz w dziale z tutorialami. Bardzo możliwe, że są jakieś programy do wyciągania modeli z tej gry, więc sprawa była by jeszcze prostsza :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ok dzięki za pomoc mam nadzieje że wszystko mi się uda.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości