jap przyspieszyc powyzej limitu?
czesc, jak przyspieszyc powyzej limitu? bo trzymam ctrl i sciskam go tam, az nagle sie nie da, a ja chce jeszcze szybciej, bo mam ~1,5h i chce z tego zrobic kolo 1 min, a pozwala mi zrobic jakos ~20pare minut
Możesz jeszcze linią prędkości, a potem zapisz projekt i wrzuć go ponownie do vegasa i będziesz mógł kolejny raz przyspieszyć.
a gdzie ta linia predkosci?
nie da sie przyspeiszyc tak jak mowisz, otwieram ponownie i nie moge juz tego bardziej przyspieszyc :/
nie no tak serio, to az nie moge uwierzyc ze ten program jest takim lamerskim bublem, zeby sie kur.. nie dalo przyspieszyc jak tylko sie chce, przecie to smieszne jest, jak jakims tam cudem otworze ponownie to tylko 1 mozna jeszcze przyspieszyc, to jakas parodia jest, nie znacie jakiegos normalnego programu, ktory poradzi sobie z tak prosta czynnoscia jak przyspieszenie?
bez renderowania da się max 12 krotnie przyspieszyć w Vegasie,
nie jestem pewien, ale może VirtualDub rozwiąże Twoje problemy:
http://forum.pclab.pl/t330676.html
[Obrazek: i15.jpg]
za pomocą lini prędkości mozesz przyspieszenie 3x zrobic,potem wrzucasz zrenderowany film do vegasa i mozesz jeszcze raz przyspieszyc do 3x i tak w kółko..
a gdzie ta linia predkosci? to to z ctrl co ciagne? czy cos innego
hasło "velocity envelope", wykorzystujesz to przyspieszanie z ctrl plus obwiednię prędkości i i masz 4x3 -> 12 krotne przyspieszenie.
[Obrazek: i15.jpg]
Proszę Cię, nie pisz mi tu że się tak nie da, bo można bez problemu.

Napiszę jeszcze raz:
-tworzymy projekt, gdzie przyspieszamy dany klip
-zapisujemy go
-tworzymy nowy projekt
-do nowego projektu wrzucamy wcześniej zapisany projekt ( tak projekt do projektu)
-pokazany klip, po tym jak się wczyta, przyspieszamy kolejny raz

Gdyby się tak nie dało to bym o tym nie pisał.
Cytat:nie no tak serio, to az nie moge uwierzyc ze ten program jest takim lamerskim bublem, zeby sie kur.. nie dalo przyspieszyc jak tylko sie chce,

A ja nie mogę uwierzyć, że wciąż pojawiają się tacy goście z nierozpoznanym tzw. zespołem Buncha. Po ch... używasz jak jest lamerski?
Być producent przewidział, że pewne działania są primo - rzadko używane, secudno - zasadniczo bez sensu. 10 sekundowy klip przyspieszony "ile się chce" np. 20 krotnie trwa pół sekundy. Przyspieszony 100x trwa 1 klatkę. Widzisz w tym jakiś sens?
Tak swoją drogą, rozumiem jeszcze tęsknotę ludzi za fajnym slo-mo, ale przyspieszenie 2-4 razy to tylko Benny Hill i komedie slapstickowe. Ale ok, czasem ktoś chce pokazać zajebiście dynamiczne CoD albo inny bzdetny gameplay.

Maciej Lewandowski - efix.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości