Przy nanoszeniu efektu nie pojawia sie okienko konfiguracji
Witam,

Mam otóż taki problem z Sony Pro Vegas 9, dokładnie z efektami a bardziej tą oczywistszą częścią. Mianowicie wyobraź sobie taka sytuacje. Tworzysz tekst i nanosisz efekty np. Gaussian Blur, przeciągasz efekt na tekst. Widzisz że tekst się zmienił pod wpływem efektu jednak nie otrzymujesz okienka konfiguracji efektu. Jednym słowem nie mogę "podrasować" efektu. Okno z konfiguracją po prostu zniknęło i nie mogę go ponownie otworzyć. Czuje że odpowiedz jest gdzieś pod moim nosem, jednak po 30 minutowych poszukiwaniach nic nie znalazłem. Proszę was o pomoc.
Odpowiedz
A tak dokładniej to która wersja dziewiątki, czy wcześniej miałeś inną i instalowałeś nową na starą?
Odpowiedz
Popatrz w ustawieniach. Może masz coś poprzestawiane.
Odpowiedz
Wersja jest od producenta, bodajże 9e, a wcześniej posiadałem ósemkę, ale nawet jej nie odpaliłem tylko odinstalowałem. Dziwne jest to że wcześniej nic nie robiłem tylko po zrenderowaniu jednego intra już nie mogłem ponownie korygować moich efektów.
Odpowiedz
Był kiedyś podobny problem. Włącz jakiś efekt, zminimalizuj Vegasa a pasek startu schowaj - okno ustawień może (nie musi) być po prostu schowane pod paskiem, gdzie niechcący go przeciągnąłeś.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości