Piotrek 'Gajos' Gajewski Promo [bmx]
Odpowiedz
Filmik nie zaskakuje efektami. Ale jest ładny. Fajna oprawa muzyczna i dopasowane klipy ;)
Odpowiedz
Triki bardzo fajne, ale ale... można lubić hip-hop, rap, etc., lecz ta muzyka nie sprawdza się przy sportach ekstremalnych, on po prostu tam nie pasuje :> Jeżeli nie chcesz zanudzać widza wybieraj coś żywszego albo takie utwory gdzie nie trzeba się skupiać na słowach. To ma być dodatek, głównie liczy się to co dzieje się w kadrze.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
muzyka jest specjalnie dobrana, bo pasuje do rider'a(można tak powiedzieć :>). moje wcześniejsze filmiki mają dynamiczne utwory, ale mimo to dzięki za podpowiedzi :)
Odpowiedz
ja nie znam ridera wiec ja nie wiem czy muza do niego pasuje cxzy nie , natomiast wiem ze muza nie pasuje do filmiku. jesli osobowosc ridera pasuje do hiphopu i chciales to podkreslic powinienes dac tylko jako wstep ten kawalek a nastepnie cos dynamicznego . sciemnienia w rogach kadru sa za mocne wyglada to bardzo amatorsko. jesli chcesz wstawic jakies ozdobniki nie krec kamera zza jakichs krat , to zamalo ze cos przysloni plan , te kraty powinny miec cos w sobie ciekawego , np. jakies grffiti lub niesamowite kolory a tak wyskakuje cos niewyrazistego co cie tylko drazni . baw sie wiecej zoomem , doda to wiecej dynamiki . powodzenia
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości