KnazZo Turning The Lights Off [New]
Moj najnowszy filmik na którym tańczę.. co do edycji video.. cały czas staram sie robić to jak najlepiej :-P

Inne filmiki możecie zobaczyć klikając na link w podpisie :)
Odpowiedz
jak już chciałeś 16x9 to trzeba było obciąć a nie zmniejszać. mnie sie podoba mimo że nie lubie tego typu filmików.
Odpowiedz
(05-27-2010, 20:16)nismomachine napisał(a):  jak już chciałeś 16x9 to trzeba było obciąć a nie zmniejszać. mnie sie podoba mimo że nie lubie tego typu filmików.

No mogłem, ale nie pomyślałem.. teraz chce nakręcic nowy filmik, ale strasznie cięzko przychodzi mi pomysł na intro :( Bardzo bym chciał uzyskac podobny efekt jak na tym filmiku (obraz z satelity przemieszczajacy sie z tym zoomem, "celownikiem" i wyskakujacymi notkami)

*Przydały by sie identyczne zdjecia(z tymi efektami itd. zeby wyglało na takie militarne).. ale ciezko takie cos znalesc :( Ktoś może pomoze ?:>
Odpowiedz
Jak chcesz takie coś to musisz zrobić animacje w photoshopie ;) Z gotowymi jeszcze się nie spotkałem.
Odpowiedz
ee moglbym dostac twoje gg? knazzo a za film 5/5 xD
Odpowiedz
nie wiem co ci lepiej wychodzi , taniec czy edycja video ;(
Odpowiedz
(06-01-2010, 17:51)♫pealiz♫ napisał(a):  ee moglbym dostac twoje gg? knazzo a za film 5/5 xD

400637 i mam nadzieje ze wyjasnisz mi po co Ci :>

(06-02-2010, 14:54)bighit napisał(a):  nie wiem co ci lepiej wychodzi , taniec czy edycja video ;(

To komplement czy ironia ? :P
Odpowiedz
Nowy Filmik.. pozwolilem sobie na update w pierwszym poscie, tutaj zarzucam link...

Milego Ogladania
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości