Niespotykany mi dotąd problem
Poważny problem.
Pracuję już na vegas studio od jakiegoś czasu. Nie miałem z nim praktycznie żadnych problemów, bowiem wszystkie szybko się rozwiązywały. Jednak ostatnio przeinstalowałem sobie program na nowszy/lepszy i zaczęły się problemy - mam na myśli renderowanie. Chciałem skorzystać z tych samych ustawień co do tej pory używałem i lipa. Wyskakuje błąd, który wyłącza cały program... umieszczam poniżej screeny.

[Obrazek: render%20settings]
[Obrazek: video]
[Obrazek: audio%20prawidlowe]

Podczas ustawień, kiedy się przeskakuje między kartami można zauważyć, że w zakładce audio znikają wszelkie ustawienia:
[Obrazek: audio]

No i w końcu ten problem:
[Obrazek: blad]

Po tym komunikacie program się wyłącza... od razu uprzedzam, że dzieje się tak dla każdego projektu.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Odpowiedz
Cytat:dzieje się tak dla każdego projektu.
Mowa o formatach i kodekach czy tylko o zmianie rozdzielczości?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Miałem na myśli wyłącznie formaty i kodeki... a zwłaszcza kodeki audio bo wydaje mi się, że to właśnie tu tkwi cały problem.
Odpowiedz
Ale mi chodzi o ty, czy przy np. MPEG-2 masz podobny błąd? Trzeba najpierw ustalić przyczynę albo chociaż dążyć do jej ustalenia, a potem naprawiać :> Także ponawiam moje pytanie, czy np. przy MP4, MPEG-2, WMV, etc. masz taki błąd?
Odpowiedz
sorry nie zaczaiłem o co chodzi... nie - przy wmv, mp4 etc. nie mam tego problemu...
Odpowiedz
Wyrenderuj do AC3 (kodek audio) może?
- http://ac3filter.net/
Odpowiedz
Niestety problem nadal jest taki sam...
Odpowiedz
Proszę! Pomocy! Cisza w temacie może oznaczać że mogę pożegnać się z formatem .avi na moim kompie...?
Odpowiedz
Próbowałeś przeinstalowywać Vegasa? Ale chodzi mi tutaj o całkowite usunięcie go z systemu, czyli odinstalowanie, a potem ręczne skasowanie z Program Files tego co po nim zostało i wgranie od nowa.
Odpowiedz
niestety tak... nawet kilka razy...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości