Niewyraźny screen
Witam

Jestem nowym użytkownikiem forum więc proszę o wyrozumiałość.
Mam taki oto problem:
Chcę zrobić powiększenie zrzutu ekranu. Mianowicie mam screen okna przeglądarki i chcę przybliżyć tak żeby było widać dokładnie adres strony. Zrobiłem screena - najpierw normalnie, później specjalnym programem. W obu przypadkach obraz jest rozmazany i nic nie widać. Próbowałem zmienić rozdzielczość filmu ale nadal nic. Proszę was o pomoc.

Tutaj zamieszczam screen:
[Obrazek: 2n20hgh.jpg]

Jak widać adresu zupełnie nie da się przeczytać.
Odpowiedz
Ustawiłeś rozdzielczość projektu dokładnie taką samą jak rozdzielczość filmu?
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Nie. Rozdzielczość ustawiałem tylko raz, jak brałem New project. A jak byś mógł mi powiedzieć gdzie ustawić rozdzielczość filmu bo jestem zielony i dopiero zaczynam :P
Odpowiedz
Szukaj project properties (bodajże w menu file) lub przycisk po prawej przy przycisku z ekranem tuż nad oknem podglądu(lub jak kto woli pierwszy przycisk po lewej w oknie podglądu - nie liczę przycisku zamykania i tego pod nim ;) ).
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 11c7i2u.png]

Tutaj już mam ustawioną jakąś tam rozdzielczość, ale to jest chyba rozdzielczość projektu. Zmieniałem już te rozdzielczości kilka razy i nadal to samo. A gdzie rozdzielczość filmu?
Odpowiedz
a renderowałes to? czy tylko zamazane jest na podgladzie?
Odpowiedz
Nie. Od razu na podglądzie. Czyli trzeba to zrendować?
Ok. Trzeba było zredować. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Erm, masz na Preview auto i automatycznie Ci zmienia na mniejszą rozdzielczość podczas podglądu bo masz pewnie słaby komputer :P Na screenie który podałeś no, użyta kompresja daje się we znaki, ale można bez problemu zobaczyć, że automatycznie w podglądzie ustawia Ci na 320x240. Zmieniasz z Auto na Half czy Full i jazda ;]
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości