House M.D. Koniec Sezonu

Film krótki , w pewnym sensie opowiada w skrócie 6 sezon, więc
w pewnym sensie jest to promo..

Czekam na każdą opinię, nawet tą krytyczną.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
0:40-0:50 tutaj Rays są niepotrzebne, ogólnie to jest dobrze, choć czegoś brakuje.
Odpowiedz
Ja to bym wszystko zrobił o wiele bardziej ekspresywnie... więcej krótkich scenek jedna po drugiej po kilka sek, które z jednej strony pokazują co to się działo w tym sezonie z drugiej jednak strony aby nie wtajemniczonego zeżarła ciekawość:)
Odpowiedz
TE EFEKTY TAKICH PROBIENI SLONECZNYCH ZROBILES W VEGASIE?
Odpowiedz
Wiesz co to jest netykieta? Wnioskując po poście nie masz zielonego pojęcia. Popraw go po zapoznaniu się z nią.

Te promienie to Rays w Vegasie.
Odpowiedz
Rays'y w 0:03 - tak je ustawiłeś/aś, że wyglądają jakby z nosa wychodziły:D
No i trochę chyba ich za dużo:)
Ale super wyszło to z krzykiem.
Nie oglądałam tego odcinka i bardzo mnie to zaskoczyło:)
Odpowiedz
Jako iż jestem fanem Housa, film bardzo mi się podoba.
Odpowiedz
Nie wiedziałem że to ty kręcisz dr Housa heheh :P
Odpowiedz
no wlasnie, nie ten dzial [del]
Odpowiedz
ej a ja czegoś tutaj nie rozumiem.. temat ten był napisany w dziale "nasze filmy" a został przeniesiony do "filmy z gier i inne" gdzie opis działu jest "wszystkie filmy które są nagrywane kamerą z monitorów" czy coś. Czy wg Was House jest grą? Czy film ten wygląda na nagrany za pomocą kamery z monitora? Chyba już dawno nie mieliście styczności z takimi filmami i z niską ich jakością:P Wydaje mi się że mareee dobrze zrobił zamieszczając temat w poprzednim dziale, a jeśli uważacie, że powinny być tam jedynie filmy nagrane kamerą jakieś skoki akrobatyczne czy coś to w takim razie powinniście dodać jeszcze jeden dział na tym portalu, gdzie ludzie będą mogli udostępniać właśnie tego typu filmy i żeby nie było żadnych nieporozumień...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości