Efekt filmu na filmie
Wie ktos jak zrobić takie coś? I przy okazji jak wygładzić krawędzie efektu filmu, który będzie miniaturką i będzie się znajdował w tle innego filmu?
Odpowiedz
Jaki efekt filmu to po 1(jest sporo filtrów do tego).

2 Event Pan/Crop i do tego Border=>Soft Edge (to powinno być ok, ewentualnie cookie cutter, bądź maskowanie), i masz gotowe.
Odpowiedz
Taki jak tu przykładowo ma kolega w dziewiątej sekundzie. :)
Odpowiedz
Zrobisz to korekcją kolorów, masz tam dwa takie filtry. Trochę zabawy przy tym jest, ale efekt będzie. Nie wygląda mi to na sepię, więc o niej nie wspominam.
Odpowiedz
Ok, kumam już mniej więcej jak to zrobić. W Event Pan/Crop zmniejszyłem sobie okno filmu, ale niestety nie wiem jak zrobić, by po prostu uciąć sobie kawałek filmu z lewej, kawałek z prawej i zostawić interesujący mnie środek. ;\ Mogę jedynie pomniejszać cały film, ale nie o to mi chodzi.
Odpowiedz
Przytrzymaj ctrl przy zmniejszaniu obrazu.
Odpowiedz
Ogarnąłem to w inny sposób. Po prostu użyłem maskowania. Niestety została mi jedna zagadka do rozwiązania i proszę o pomoc... Chciałbym, by to małe okienko jakoś ładniej znikało, najlepiej stopniowo się wygaszało albo znikało z tym efektem blur. Próbowałem nałożyć na siebie przezroczyste tło + film, ale nic nie dało. Dałem przezroczyste tło + film i na tym przejście z blurem, też nic nie dało. Skończyły mi się pomysły na płynne wtopienie się w tło drugiego filmu. Macie jakieś pomysły?

Odpowiedz
Cytat:najlepiej stopniowo się wygaszało albo znikało z tym efektem blur
Przecież tylko i wyłącznie musisz złapać za górny róg klipu i przeciągnąć do środka...
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
I wtedy będzie się pojawiać czarne tło, a nie przezroczyste, a ja bym chciał, żeby to się płynnie wtopiło w drugi film. Z tym przeciągnięciem filmu to był mój pierwszy pomysł właśnie.
Odpowiedz
Wtopi się w drugi film w ten sposób, innej opcji nie ma.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości