Spolszcznie ;) oraz inne pytanie
Witam, Wiem ze wy wiecie ze ja wiem ze nie ma spolsczenia ;) ale tak 4fun z nudów chciał bym sie dowiedzieć które pliki odpowiadają za teksty w menu itp.? Bo bym sobie spolszczył :)

Program: Sony Vegas Movie Studio Platinium 9.0 albo PRO 9.0

Inne pytanie: Czy da sie zmienić kolor "ogólnie" Sony vegasa 9.0 zeby nie był taki ciemny tylko jaśniejszy jak Movie Studio lub jak jego poprzednie wersje? :>
Odpowiedz
1.vegas.exe
2. poszukaj w opcjach.
Odpowiedz
1. Tak jak napisał tidzu, nie ma jakiś plików XML czy czegokolwiek w których są zapisane "słówka". Muszisz HexEditorem rzucić się na Vegasa i ogólnie odradzam tego typu rzeczy, bo jeszcze nikomu na dobre spolszczanie technicznych słówek nie wyszło na dobre. Po za tym, będziesz miał ograniczoną ilość użycia znaków na daną frazę i ogólnie będzie śmiesznie ;]

2. Jest w tutorialach o tym, opcja szukaj się kłania.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
(05-17-2010, 18:02)tidzu napisał(a):  1.vegas.exe
2. poszukaj w opcjach.

Co do pierwszej odpowiedzi to dzięki ;) Już się biorę za spolszczanie ^^ Myślę ze do kiedyś skończę :)

EDIT:
Cytat:1. Tak jak napisał tidzu, nie ma jakiś plików XML czy czegokolwiek w których są zapisane "słówka". Muszisz HexEditorem rzucić się na Vegasa i ogólnie odradzam tego typu rzeczy, bo jeszcze nikomu na dobre spolszczanie technicznych słówek nie wyszło na dobre. Po za tym, będziesz miał ograniczoną ilość użycia znaków na daną frazę i ogólnie będzie śmiesznie ;]

mam 2 dni wolnego i 2 dni nudzenia się ;P pozatym zrobiłem sobie kopie oryginału i najwyżej sobie naprawie ;)

EDIT: Zauwazyłem takze ze nie które znaki odpowiadają za skróty klawiszowe ^^ i pousuwałem ale to powstawiam ;)

EDIT2: O widze ze spolszczania jest co nie miara ^^ nie wiem czy będe spolszczał całość ;) szczególnie ze samemu sie nie bardzo chce ^^

EDIT3: Jedno mnie dziwi... Spolszczyłem juz 3 pierwsze zakładki Menu i to bez żadnych błędów itp. Dziwie się ze jeszcze nikt nie spolszczył całego vegasa... Dla ekipy 3 osobowej to jest 3 dni roboty :P Moze ktoś się chce dołączyc? :> gg:4661391
Odpowiedz
To co robisz jest primo - bez sensu, wystarczy jeden update by Twoją pracę szlag trafił, secundo - szkodliwe, potem ludzie nie będą sobie radzić z tutorialami. Tertio - to pójście na łatwiznę - "ło, co za sztuka, spolszczyłem sobie Vegasa, trzy dni roboty". Proponuję zacząć pracę od spolszczenia pliku pomocy...
To będzie i pożyteczne, i sensowne.
Odpowiedz
(05-17-2010, 20:57)efix napisał(a):  To co robisz jest primo - bez sensu, wystarczy jeden update by Twoją pracę szlag trafił, secundo - szkodliwe, potem ludzie nie będą sobie radzić z tutorialami. Tertio - to pójście na łatwiznę - "ło, co za sztuka, spolszczyłem sobie Vegasa, trzy dni roboty". Proponuję zacząć pracę od spolszczenia pliku pomocy...
To będzie i pożyteczne, i sensowne.

No niby fakt ;P Ale dziwie się ze Program za te kasę nie ma Polskiego wsparcia ...

co do mojego 2 pytania juz znalazłem: Options > Preference > Display > i odznaczamy Use Vegas Color Scheme ;p
Odpowiedz
Nie ma, bo nikt nie widzi w tym biznesu - za mało jest polskich i legalnych klientów (takich, którzy przynoszą SONY realne pieniądze - użytkownicy cracków się nie liczą) a przetłumaczenie i wsparcie kosztuje...
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Przypomniał mi się kawał, jak w niebie ktoś pytał, co tak zimno, czemu ogrzewania nie włączą, na co dostał odpowiedź, że dla tych paru osób nie warto... :)
Odpowiedz
(05-18-2010, 13:10)efix napisał(a):  Przypomniał mi się kawał, jak w niebie ktoś pytał, co tak zimno, czemu ogrzewania nie włączą, na co dostał odpowiedź, że dla tych paru osób nie warto... :)

Co prawda to prawda ;P ale wystarczyło by zrobić spolszczenie do którejś z pierwszych wersji a później tylko to co dojdzie spolszczać ;p by było mniej roboty ;p

btw. Kawał przekazuje w skrócie to co powiedział kolega wyżej ;)
Odpowiedz
Cytat:Co prawda to prawda ;P ale wystarczyło by zrobić spolszczenie do którejś z pierwszych wersji a później tylko to co dojdzie spolszczać ;p by było mniej roboty ;p
Przecież i tak od nowa trzeba było by spolszczać całego exaca. Już lepiej było by spolszczyć manuala. Ale wątpię, aby ktokolwiek to zrobił za darmo. Trzeba się nauczyć, że w życiu nie masz nic za darmo. (nie mylić z oprogramowaniem Open Source, bo to całkowicie co innego).
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości