Przejście z Movie Studio VEGAS na Sony VEGAS
Witam,

orientujecie się, czy jest jakaś promocja, która pozwalała by korzystnie zamienić wersję Movie Studio Platinium na Vegas PRO?
Odpowiedz
tak:

http://www.sonycreativesoftware.com/buy/upgrades
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
a co z moimi dotychczasowymi projektami? czy będę mógł je otwierać, czy wszystko od nowa?
Odpowiedz
A jakbyś tak ściągnął triala i po prostu spróbował?
Odpowiedz
nie możesz napisać, że nie wiesz? Nie chciałem traila istalować, bo się boję, że się za bardzo spodoba, żyję w niewiedzy i jakoś się bawię na 4 kanałach, bo tak czy siak cholernie drogi to soft...
Odpowiedz
Panu Maciejowi* chodzi oto, że dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz a poza tym prędzej, czy później nikt ci odpowiedzi nie poda na tacy.

* - Piszę tak ponieważ 1 - imponujesz mi doświadczeniem i wiedzą, 2 - jesteś ode mnie przynajmniej 2x starszy.
Odpowiedz
wiem o tym, ale wydawało mi się, że po to powstają fora tego typu, aby sporej części nie trzeba robić samemu i skorzystać z doświadczenia innych
Odpowiedz
Cytat:po to powstają fora tego typu, aby sporej części nie trzeba robić samemu i skorzystać z doświadczenia innych
To czemu tak nie robisz? Tematów o różnicach między Pro, a Platinum jest co najmniej kilka dlatego ludziom już się nie chce pisać po raz n-ty tego samego. Skoro Tobie się nie chce znaleźć różnicy w programach, to się nie dziw, że tak ludzie do tego podchodzą. Nie od dzisiaj wiadomo, że najwięcej się uczymy na własnych błędach. No i za dużo czytania for też nie jest dobre ;] Podsumowując, tak; możesz wczytać projekt z Platinum w Pro.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Właśnie dlatego, że Vegas nie kosztuje 5 zł, powinieneś sprawdzić sam. Wiadomości z for dyskusyjnych często są niewiele warte, opierają się na tym, że ktoś gdzieś słyszał, ale rzadko kiedyś sprawdził samemu.
Dlatego skoro to taka ważna decyzja, tym bardziej powinieneś to sprawdzić. Zresztą sorry stary, ale na tekst "Nie chciałem traila istalować, bo się boję, że się za bardzo spodoba, (...) bo tak czy siak cholernie drogi to soft..." to ja za stary wróbel jestem.
Pytanie brzmi - czy jak ściegnę z rapida nowego Vegasa czy nie spieprzę tego co mam. Nie, nie spieprzysz. Ale daruj sobie takie tłumaczenia.
Tidzu - ja Cię bardzo proszę (i wszystkich) - umówmy się, że obowiązuje tu forma "you". OK? :)
Odpowiedz