Tekst 3D a tło
Czesc

Z gory sorry za to, ze moj pierwszy post na forum to od razu prosba o pomoc.

Mam problem z tekstem. Po dodaniu napisu i dostosowaniu go w Track Motion tak, zeby poruszal sie w plaszczyznie 3D pod calosc dodalem takze tlo - zwykly obrazek znaleziony w grafice google. Problem w tym, ze teraz tekst przy poruszaniu sie, 'wtapia sie' w tlo znajdujace sie pod nim. Wyglada to tak:

http://i39.tinypic.com/dwqvk9.jpg

Jak juz mowilem - tekst porusza sie w plaszczyznie 3D (jesli sie nie myle to nazywacie to dynamic text). Przy przechyleniu tla w Track Motion w odpowiednia strone tekst jest normalnie widoczny, ale ja chce, zeby tlo 'stalo w miejscu', a ruszal sie sam napis.

Mam nadzieje, ze zrozumiecie o co mi chodzi.

Pozdrawiam i czekam na pomoc
Odpowiedz
Rozumiem, że tło też leży na warstwie 3D, czyż nie? Musisz to sobie wyobrazić, że tekst jest osobnym elementem 3D oraz tło tak samo jest osobnym elementem. Jeżeli tło jest na pierwszym planie to jasne, że nie będziesz widział tekstu. Wejdź w Track Motion tła i pobaw się w oknie Top :)

Załączone pliki Miniatury

Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Wielkie dzieki za pomoc. Pojawila sie teraz kwestia zmniejszenia sie jakosci tla po tych wszystkich zabiegach, no ale to juz inna bajka i z tym sobie poradze ;). Dzieki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości