Problem z instalką
Witam jestem nowy na forum i zarejestrowałem sie tutaj tylko po to byście mi udzielili pomocy (licze na to) błąd polega na tym że instalka Sony Vegas pro 9 zamiast sie normalnie uruchomic wyświetla sie że "aplikacja nie została właściwie zainicjoowana" prosze o rozwiązanie problemu. Już raz instalowałem go bez problemu poszedł dysk twardy i po odinstalowaniu i zainstalowaniu WinXP SP3 i spopiowaniu dysków nic nie odpala wraz z vegasem prosze o szybką pomoc musze przygotować na nim prezentacje multimedialną na informatyke by na koniec roku 6 mieć (klasa 6 musze czymś poprawić średnią ^^) prosze o odp plis
Odpowiedz
a najnowszy .net i biblioteki mfc zainstalowane ?
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
??? pomożesz ja sie na tym czymś nie znam
Coś czytałem że z tą biblioteką związane ale żadnego szczegółowego opisu nie było

Zrozum zależy mi na tym
Odpowiedz
Ależ rozumiemy:)
(05-11-2010, 20:50)krisusnix napisał(a):  (...)poszedł dysk twardy i po odinstalowaniu i zainstalowaniu WinXP SP3 i spopiowaniu dysków nic nie odpala wraz z vegasem(...)
Ale może akurat nie ten fragment. Nic Ci nie chodzi włączając w to Vegasa? To w takim razie Vegas nie ma tu nic do rzeczy, wina leży raczej po stronie źle zainstalowanego systemu bądź sprzętu (HDD wymieniony?).
[edit] Kopiowałeś dyski 1:1 bez żadnego sprawdzenia? Sprawdź jakimś antyvirem.
Odpowiedz
Informatyk powiedział że dysk twardy chodził tylko niestabilnie i były jakieś błedy w Systemie powiedziałem by all skopiował . Wgrał nową Winde i nie wiedziałem że takie coś bedzie się działo . Błagam o pomoc by odpalić instalke
PS: Nie ja kopiowałem system a informatyk na 100% sprawdzał go anty virkiem
2. Co to HDD
Odpowiedz
Cytat:informatyk na 100% sprawdzał anty virkiem
N/C
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysk_twardy
Odpowiedz
N/C dla ciebie za przeproszeniem mówił o systemie a mi chodziło o system -_-
CZY KTOŚ MI DA ROZWIĄZANIE ????????????? JA MUSZE PROJEKT DOKOŃCZYĆ !!!!!!!!!!
Odpowiedz
Cytat:a najnowszy .net i biblioteki mfc zainstalowane ?
Odpowiedź była w pierwszym poście. Masz bana na google?
Odpowiedz
nie, nie mam ale jak byś znalazł MFC biblioteki byłbym wdzięczny
Odpowiedz
Nie rozumiem. Nie potrafisz wpisać w google "mfc download" i ściągnąć tej biblioteki?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości