Jak przedłużyć 1 klatke filmu o 1,5 sekundy ?
Witam.
Zrobiłem animacje napisów lecz zapomniałem przedłużyć samego wyglądu napisu.
Teraz napis za szybko się rozpada i chciałem przedłużyć o około 1 sekundę 1 klatkę filmu lecz nie wiem jak.
Może mi ktoś pomóc ?
Odpowiedz
Ustaw najlepszą jakość podglądu (best>full) i naciśnij Save snapshot to file. wtedy jak wrzucisz to na timeline będziesz mógł to rozciągnąć czy skrócić do 1.5s
Odpowiedz
Mógł byś zaprezentować screen'a ?
Odpowiedz
Ale do czego screen masz nad podglądem taką ikonkę dyskietki, kliknij na nią i wtedy Ci zapisze klatkę do jpg. Pamiętaj aby podgląd dać na best=>full aby mieć najlepszą jakość tego snapshot'a.
Odpowiedz
możesz też spowolnić koniec animiacji jak masz vegasa, jak masz movie studio to możesz "odciąć końcówkę lub dany fragment" filmu i go rozciągnąć, pamiętaj aby rozgrupować ścieżkę video z audio, jeżeli do tej animacji masz przypisaną...
nie wiem jak działa opcja opisana przez krasux'a ale skoro zrzut robiony jest do jpg to jednak jest to format z kompresją ingerującą w obraz i jeżeli oczekujesz wysokiej jakości to nie polecam...
Odpowiedz
tylko, że możesz wybrać między formatem jpg a png. Oczywiście można zawsze jeszcze użyć obwiedni prędkości (speed velocity), która w momencie kiedy chcemy mieć pauzę musi być ustawiona na 0%.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Podałem najszybszą metodę w sumie, choć na velocity też można łatwo i przyjemnie to osiągnąć. Nie ma tam takiego kolosalnego spadku w jakości, więc nie wiem czym się przejmujesz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości