Efekt tekstu
Witam, to mój pierwszy wątek, w sony vegasie jestem jeszcze laikiem więc prosze o pomoc jak zrobic napis tak jak jest w tym filmie

http://www.youtube.com/watch?v=X-OLbswRN...embedded#!

chodzi mi o te napisy co są w intro np napis co jest 26 sekundzie, jak zrobić zeby on był taki półprzezroczysty i jak nałożyc na niego np negatyw albo jakis inny efekt

Z góry dzięki ;D Pozdro
Odpowiedz
każdą warstwie możesz nadać dowolne przenikanie 0-100%, dodać efekt negatywu też prosto, wnioskuję, że nie chciało ci się za bardzo szukać
Odpowiedz
no robie, takie coś, ale nadal nie wychodzi mi taki efekt jaki np jest na filmiku, bo tekst jest czarny, to biore przenikanie tekstuno i jest, przenika, ok. Negatyw też zmniejszam, ale nie moge uzyskać takiego efektu o jaki mi chodzi, chce uzyskac takie cos jak jest na tym wlasnie filmiku.
Odpowiedz
Nie chodzi ci może o taki efekt? (załącznik)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
zrób tekst biały jak robisz negatyw
Odpowiedz
A ja mam czarny :D "styknie", że na warstwie z tekstem zmienisz compositing mode na difference
Odpowiedz
o własnie chodzi mi o takie coś co załączył tidzu, ok dzięki ;) zobaczymy jak wyjdzie ;D

pozdro ;D (jak napisałem jestem laikiem w tych sprawach xD)
Odpowiedz
ok, no fajny efekt wychodzi nawet, tylko jeszcze jak na to nałożyć np negatyw, bo jak nakładam na tą warstwe tekstu i mi sie robi że napis nie jest w negatywie, a cała reszta jest w negatywie prócz napisu... co zrobic ?? ;)
Odpowiedz
Erm, zmień po prostu warstwę z tekstem z Source Alpha na Difference. Zajrzyj jeszcze tutaj.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
ok wielkie dzięki :) Pozdro
Odpowiedz