Da sie zrobic teledysk w vegas?
Witam,
chcialbym zrobic amatorski teledysk, czy jest mozliwosc zrobienia w Sony Vegas? Macie moze linki do jakis tutoriali, jak to wszystko pociac zeby bylo ok?
Chce cos takiego zrobic (oczywiscie w uproszczonej wersji)
Odpowiedz
Jasne, że jest :) Nawet podejrzewam, że wystarczyłby ten mniejszy Vegas, ale w PRO można i fajniejsze rzeczy zrobić :)

To o co pytasz generalnie jest podstawą i z załączonymi podręcznikami do płyty dojdziesz bez problemu do wprawy - jeśli jednak byłby z tym problem, to polecam kursy DVD dostępne na allegro.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Cytat:Macie moze linki do jakis tutoriali
Nie wiem, może czcionkę odpowiadającą za działy na forum powiększyć o 1000%, żebyś zauważył? :) Wszystko się da zrobić, programy akurat w tym momencie najmniej Cię ograniczają. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i od doświadczenia w obcowaniu z programem. Praca, praca i jeszcze raz praca.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ok, wiec tak, mam 3 pliki wideo z roznych miejsc (na kazdej ten sam artysta spiewa swoj utwor). Czy trzeba to wszystko po kolei pociac np co 5 sek i wstawic na przemian czy jest moze jakis skrypt co to robi? Tak jak SmartMovie w Pinnacle lub AutoMovie w Windows Movie Maker.
Odpowiedz
Możesz sobie w sumie napisać skrypt, nikt Ci nie broni, ale przy pracy nad teledyskami główny nacisk kładzie się na zgranie wideo z audio, więc tutaj się manualnie wszystko robi, a nie przyciskiem "Potnij mi klip co trzy i pół sekundy". Tniesz klipy przyciskiem "s".
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Nie słuchaj ich, oni się nie znają!!! w vegasie nie zrobisz teledysku!!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości