Niewyraźny obraz
Wiec tak, jak w temacie chodzi o obraz, tzn strasznie się psuje pod względem wizualnym a mianowicie wszystkie kolory się zlewają w całość i powstaje jedno wielkie bagno.
Film w vplayerze wygląda normalnie dopiero po dodaniu go do Sony Vegas dzieją się wyżej wymienione cuda
Dane filmu:
320x240x24 100,000 fps czas trwania klipu to 3min 15 sec (to akurat mało ważne) ffdshow Video Codec. Hmm nie wiem może coś zmienić w ustawieniach, bo jak na razie mam brak pomysłów.
Dziękuje za wszelka pomoc.
Odpowiedz
raz. że zapytam co ci generuje filmy 100 klatek / s? Raczej to sprawa kodeka, przekonwertuj to do bardziej zjadliwego typu mpg, wmv... i powinno pójść
Odpowiedz
Popraw tytuł tematu, bo pójdzie do kosza. Masz pewnie źle ustawiony projekt. Najlepiej będzie gdy przerzucisz to do avi bez kompresji, potem daj znać, czy pomogło.
Odpowiedz
Cytat:raz. że zapytam co ci generuje filmy 100 klatek / s? Raczej to sprawa kodeka, przekonwertuj to do bardziej zjadliwego typu mpg, wmv... i powinno pójść

Dzieki za info, pomogło a dokładniej "mpg"

Cytat:Popraw tytuł tematu, bo pójdzie do kosza. Masz pewnie źle ustawiony projekt. Najlepiej będzie gdy przerzucisz to do avi bez kompresji, potem daj znać, czy pomogło.

Tytuł jakoś zmieniłem:> , a tak po za tym pomogła zmiana na "mpg"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości