Problem z dodawaniem plików do projektu - POMOCY!
Witam,
Sprawa jest dosyć ważna i pilna, dlatego też postaram się w miarę dokładnie opisać, w czym problem.

Od ponad miesiąca pracowałem na Vegas pro 8 nad projektem. Dziś zaczęły pojawiać się wyskakujące błędy, a przede wszystkim Excepional Error, co skutkowało wywaleniem z programu. Moje próby oczyszczania projektu z nadmiernej ilości materiału (a muszę przyznać, że nazbierało się go tam niemało) również nie dały rezultatu, dlatego też postanowiłem spróbować reinstalki. Kiedy zainstalowałem program od nowa i chciałem wczytać projekt, na którym pracowałem, program zaczął pytać o pliki należące do projektu. Zaznaczyłem, by zostawił je "offline", chciałem dodać je bowiem manualnie. Co się okazało - projekt wczytał się bez dużej ilości plików! Nie da się ich również w żaden sposób importować, do programu, do tego projektu czy jakiegokolwiek innego. Wyskakuje przy nich błąd: "The file is unsupported format". Nie mam pojęcia, o co może chodzić - przed reinstalką bez problemu program je odczytywał! Należy dodać, że są to pliki, które w poprzednim projekcie zrenderowałem i wrzuciłem ponownie do projektu (tworzyłem róże efekty i często nie było innego wyjścia, jak zrenderować klip i wrzucić go spowrotem).

Bardzo proszę o pomoc!!! Sprawa jest naprawdę pilna!
Odpowiedz
Cytat:"The file is unsupported format"
Hmm, może brakuje Ci jakiejś biblioteki?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
A jak się je uzupełnia i jak mogę to sprawdzić? I właściwie czym są te biblioteki? Jeśli chodzi o ta kwestię jestem zupełnie zielony. Czy można uzupełnić to wgrywając jakąś inną wesję programu albo jakąś łatkę?
Odpowiedz
A jaki jest format tychże plików?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości