Format wmv nie działa
Witam wszystkich! Mam problem i myślę, że znajdę tutaj rozwiązanie.

Otóż gdy chcę wyrenderować film do wmv, na dole nie mam dostępu do Template, a gdy klikam na Custom pola w Audio wszystkie są puste, prócz "Mode: CBR", nie mogę nic wybrać. Gdy daję "OK" wyskakuje mi "The custom template is not valid with the current settings. It has been removed from the template list." Klikam "OK" i daję zapisz i znów komunikat "There is no template available for this format. The selected media may not support it. Try again?"

Dodam, że robiłem formata i mam teraz Vistę, a wcześniej miałem XP i wszystko tak jak zawsze ładnie się zapisywało, a teraz jakieś błędy mam ;/ Próbowałem "Vista Codec Pack" "K-Lite Codec Pack/Mega Pack" "ffdshow" i nic, dalej to samo. Proszę o pomoc, gdyż zawsze zapisywałem i było ok, a chciałbym wydać kolejny odcinek mojego filmu w GTA pt. One Life (mój nick na YT to RyderPL). Dziękuje i pozdrawiam!
Odpowiedz
Sory że nie pomoge ale mógł byś podać więcej danych(wersja vegasa, roździelczość, parametry kompa)
A i spróbuj innym kodekiem, formatem.(nie lubie codeck packów)
Odpowiedz
Vegas Pro 8.0. Parametry raczej nieważne, bo wcześniej normalnie było, teraz po formacie tak jest, no ale:
Radeon 3870
2GB Ram
Amd Athlon 64x2 +5k
Jeśli działa tobie renderowanie w .wmv napisz jakie kodeki masz, to spróbuję takich samych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości