prosze o jakies sugestie badz tez pomysły
witam mam do przygotowania prezentacje na temat panstw roslinnych , jak dotąd udało zrobic mi sie cos takiego
jest to oczywiscie wersja wstepna, bardzo prosze aby ktos podal jakies pomysly co mozna tutaj zmienic badz tez dodac
Odpowiedz
moze jest troche za dlugie i moglbys dodac opis niekturych roslin gdy robisz zblirzenia na nie , napewno bedzie ciekawsze, ale wkomponuj ewentualnie napisy tak by pasowaly do tego klimatu ktory panuje w filmie.
Odpowiedz
tak tak napisy napewno beda do tego jakies informacje, ale film bedzie duzo dłuższy, poniewaz prezentacja składa sie z 2 tematow a to dobiero 1

p.s. mam tylk otakie male pytanko bo nie chce mi sie pisac w innym dzale: jak zrobic takie napisy zeby informacje lecialy np z góry na dół
Odpowiedz
Cytat:p.s. mam tylk otakie male pytanko bo nie chce mi sie pisac w innym dzale: jak zrobic takie napisy zeby informacje lecialy np z góry na dół
w media generator masz takie napisy, albo sam sobie robisz (np. w .PSD) a potem w Event Pan/Crop operujesz "kamerą".
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
a ja mam pytanie co tu jest twoją pracą? Zdjęcia, filmy, sam montaż? podoba mi się logo na początku, potem napisy na filmie są nieciekawe jakby robił to ktoś inny... kilka fotek widziałem, że jest gorszej jakości co się rzuca (mi) w oczy. Na początku coś nie do końca zsynchronizowane jest audio z obrazem ale potem jest ok... jednak faktycznie brakuje opisów bo ja nie będąc w temacie nie mam pojęcia co widzę ;)
Odpowiedz
http://www.youtube.com/user/mordzik1

o to co udalo mi sie zrobic, niestety YT jest głupi i zablokowal moją scieżkę dzwiekowa i jedynym sposobem na zobaczenie filmu z dzwiekiem jest obejrzenie go ze strony mojego profilu na yt , jest to film główny, prosze o podzielenie sie swoimi uwagami
Odpowiedz
Cytat:YT jest głupi i zablokowal moją scieżkę dzwiekowa
Nie jest głupi tylko ma umowy z których musi się wywiązać. Niektóre wytwórnie chcą całkowitej kasacji utworów, a inne umawiają się z YT np. w ten sposób, że owszem możesz wykorzystać nasz utwór, ale dodamy reklamę obok video i pieniążki idą do nas :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
wlasnie zauwazylem ze juz nawet na kanale nie ma dzwieku wiec zaraz podam link do vimeo

Odpowiedz
Witam.

jestem bardzo początkującym filmowcem a jeśli chodzi o efekty itp to dopiero raczkuje.

Efekt na początku jest jak dla mnie powalający.
jak coś takiego zrobić?

Pozdrawiam
Odpowiedz
efekt na początku jest zrobiony w programie Adobe After Effects, jest to o wiele bardzie jzaawansowany program niz sony vegas i sluzy przedewszystkim do robienia efektów specjalnych, ja nistety rowniez jestem początkujący i nie bardzo umiem w nim zrobic cos samemu korzystam zazwyczaj z videocopilot.net. Ten efekt uzyskale mdzieki projektowi jaki sciagnelem, byl to gotowy efekt w ktorym wprowadzilem drobne zmiany
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości