Problem z pomysłem na film.
witam

mam problem zupelnie inny niz wszystkie tutaj umieszczone a mianowicie w szkole zaproponowano mi arzebym zrobił krotki filmik o "Jedzenie to zdrowie lub choroba" z racji tego ze jestem w gastronomiku to koledzy mnie wkopali i musze zrobic cos w tym zakresie a problem polega na tym ze nie mam kompletnie rzadnego pomysłu

macie jakis byłbym wdzieczny za pomoc
Odpowiedz
Co to ma być? W tym dziale pomagamy z efektami oraz różnymi opcjami dostępnymi w programie. Przenoszę. Pominę Twoją ortografię...
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
głowinie o tym jakie ma znaczenie zdrowe jedzenie i jakie złe
Odpowiedz
to, żeś mu pomógł ;P
[Obrazek: firestorm2cy2.jpg]
Odpowiedz
Może opieraj się na przykładach. Pokaż w filmie życie człowieka odżywiającego się fastfoodami i człowieka, który preferuje zdrową żywność i ich porównaj. A skończ to w sposób taki, aby widz zastanowił się nad sensem zdrowej żywności. Myśl! ;]
Odpowiedz
do tego to już dawno doszedłem sęk w tym jak to pokazać w jaki sposób

co innego jak by był temat "nagrafj film jak gotujesz zdrowe i niezdrowe jedzenie widomo bierzsz kamere krecisz puzniej sklejasz filmik i cos juz jest a tu nie mam ani filmiku ani nic jedynie zdjecia sa na necie
Odpowiedz
No to skoro nie masz kamery to poszukaj filmów i fot na necie i to posklejaj tak jak sam to widzisz, przecież nikt za Ciebie nie zrobi. I stawiaj znaki interpunkcyjne, bo naprawdę ciężko Ciebie rozszyfrować.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Zrób to tak: pierwsza część filmu jest o facecie grubym, że nie radzi sobie w życiu (^^), a druga o osobie chudej. Jak Ty masz zrobić film, to sam coś wymyśl. Nikt potem w życiu nie będzie tego za Ciebie robił. ;]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości