SV 9d - GUBI KLATKI
Po zainstalowaniu najnowszej wersji SV 9d podczas zrzutu materiału program gubi klatki. Jedną kasetę udało się zgrać bez problemów ale już następna była ze stratami. Zgubione klatki za każdym razem pojawiają się w różnych miejscach. Czy ktoś z Was miał takie problemy. Na starszej wersji (9c) tego nie miałem. Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
Może po prostu już dysk jest tak pofragmentowany, że z zapisem nie nadąża. Napisz coś więcej o konfiguracji (z naciskiem na to ile maszyna ma dysków i jakie).
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Z kompem jest wszystko ok. Jedyna zmiana jaka zaszła to nowa wersja SV 9d, na poprzedniej SV 9c wszystko grało jak w zegarku. Do niczego innego nie dotykałem się. Może wersja "d" ma jakąś niedoróbkę. Sam nie wiem co o tym myśleć. Szlak mnie trafia bo nie mogę zgrać materiału a czas umyka.
Odpowiedz
Być może to wina Vegasa, ale też może to być wina sfragmentowanej przestrzeni, która tworzy się z czasem, jak dużo plików się tworzy, kasuje i zaczyna brakować miejsca na HDD. Może to jest zbieg okoliczności, że w wersji 9d tak się stało. Spróbuj zrobić downgrade do poprzedniej działającej prawidłowo.
Odpowiedz
Widzę,że nie mam wyjścia i tylko skok w dół mi pozostaje ale problem pozostanie nie rozwiązany.
Odpowiedz
niekoniecznie - jeśli z poprzednią wersją problem nadal będzie występował, oznaczać to będzie, że prawdopodobną przyczyną jest dysk (i czeka go defragmentacja).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości