film kręcony aparatem
filmik z aparatu Nikon D90, montaż oczywiście SONY VEGAS Movie Studio 9
Odpowiedz
Ojeje... po minucie zaczęło mi się w głowie kręcić i wyłączyłem :P
Odpowiedz
Przepraszam, że pytam ale o czym to w ogóle jest. Pierwsza myśl to przedszkolaki dorwały kamerę i się wygłupiają, ale raczej nie jesteście przedszkolakami, więc oświećcie mnie, jaki sens ma to nagranie?
Odpowiedz
widocznie tytuł jest zbyt trudny do przeczytania ze zrozumieniem...

widzę, że krasux masz admina, czy możesz usunąć moje posty i konto, źle odebrałem intencje tego forum, nie chce wam go zaśmiecać... z góry dziękuję...
Odpowiedz
To nie jest Youtube ani Facebook, skoro prezentujesz coś, to się nie obrażaj jak panienka jak ktoś negatywnie oceni Twoją pracę. Tu się wszyscy uczą, także na błędach swoich i cudzych.
Odpowiedz
efix - ja się nie obrażam, ale z takich komentarzy to się chyba nikt niczego nie nauczy...

P.S.
jak dobrze kojarzę to znamy się z listy mailingowej lightwave3d z przed wielu lat ;)
Odpowiedz
Z Forum3d (listy i forum) tak, Lightwaveowcem nigdy nie byłem :)
Odpowiedz
(04-29-2010, 17:22)efix napisał(a):  Z Forum3d (listy i forum) tak, Lightwaveowcem nigdy nie byłem :)

no to też pamiętam, że od efektów byłeś ;)
Odpowiedz
Chcę się tylko dowiedzieć o co w tym nagraniu chodzi, może nie dorosłem do waszej wizji. Nie ma co się obrażać.
Odpowiedz
to był tylko test jakości jaką daje aparat NIKON D90 w roli kamery, jako że lubię bawić się Vegasie a do tego mam same chore wizje, zrobiłem ot taką głupawkę... żadego przesłania nie należy się doszukiwać... wcześniej przejrzałem filmiki innych autorów i to mnie trochę zwiodło ;) myślałem, że skoro mam zamiar zadać zaraz jakieś pytania to wypada pokazać co się samemu robi...

NIEOBRAŻONY pozdrawiam ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości