Mateusz Bembenik 2010
Zapraszam wszystkich do obejrzenia mojego nowego filmiku. Jest to mój drugi filmik przedstawiający zawodnika Mateusza Bembenika.

Mateusz Bembeniki 2010
Odpowiedz
Super montaż , dynamiczny , nie nudzi :)
Odpowiedz
Wszystko ok z 2 małymi czysto technicznymi szczegółami. po 1 dlaczego dodajesz te pasy na dole i górze? Na monitorze 16/9 zamiast wyświetlić na całości robi się na środku 4/3 i te pasy. Po w jednym momencie nie usunąłeś przeplotu, widać go strasznie. Poza tym wszystko na plus.
Odpowiedz
dobry początek, troszkę drażnią niektóre za bardzo przyspieszone ujęcia, w miejscu gdzie powieliłeś gościa, nagle tak ucięte jest. Dobrze dobrana i zsynchronizowana muza. Ogólnie przyjemnie się ogląda...
Odpowiedz
Ok odpowiadam na wasze oszczerstwa :D

1. dlaczego w 4:3 a nie 16:9 ?? Nie wiem nie mam konkretnego powodu, tak mi się zrobiło, wiem że to brzydko wygląda ale cóż..
2. tak to prawda nie usunąłem z jednego ujęcia przeplotu, moja wina!
3. starałem się większość ujęć dopasować pod muzykę, dlatego niektóre przyśpieszałem. Dodatkowym bajerem, było zmniejszeni klatkarzu ujęć co powodowało że obraz nie szedł płynnie tylko skokowo. (ale to w niektórych ujęciach tylko)
Odpowiedz
Super zrobione. Tylko mam 1 ale - jak na początku były te takie szybkie ucięcia kamerą, zrobione po to, żeby dograć do muzy, to to nie za fajnie wyglądało. Ogólnie to zajebioza! ;x

PS. Dla zainteresowanych, muza - Mindless Self Indulgence - Never Wanted To Dane
Odpowiedz
A ja się tradycyjnie dopieprzę. Wiele super fajnych ujęć, na prawdę fajnych, dynamicznie zmontowane, nie przeszkadzały mi przyspieszenia i inne niedociągnięcia. Natomiast nie wiem czemu, to jest tak jakaś głupia maniera, nie tylko w tym filmie, ale i we wszelkich "produkcjach" z cyklu "patrzcie umiem uruchomić FRAPSa i napisać Ziutek present", parkourach, rolkach itd. Z uporem maniaka bierzecie 3 minutową piosenkę i usiłujecie wypełnić te 3 minuty a czasem więcej zlepkiem ujęć.
Tu jest dokładnie tak samo. Ten filmik przy takie ilości ujęć i tak dynamicznym montowanie nudzi po pierwsze minucie i tam powinien się skończyć. Trzeba było wziąć ze trzy-cztery utwory i jakoś zbudować z nich napięcie, szybki, wolny, głośny cichy - pobawić się trochę tematem.
Wideoklip to jest jedyny przypadek, kiedy obraz dopasowujemy do muzyki. We wszystkich innych to muzykę się pisze (czy dobiera) do filmu. Ona ma też budować nastrój, wpływać na emocje. A tu masz taką pepsi popijana kawą i redbulem.
Czasem mniej = lepiej.
Odpowiedz
Co do 1 masz projekt pewnie jeszcze na dysku i materiały źródłowe, popraw do 16:9, będzie o wiele lepiej się oglądało.

Więcej w sumie nie mogę znaleźć błędów, wszystko jest na odpowiednim poziomie.
Odpowiedz
(04-28-2010, 20:34)efix napisał(a):  Ten filmik przy takie ilości ujęć i tak dynamicznym montowanie nudzi po pierwsze minucie i tam powinien się skończyć.

No to może to ci się spodoba:
Odpowiedz
Ta druga wersja spoko.
Mam jedynie pytanie, ktore zreszta zadalem na forum:
http://sonyvegas.info/Temat-Jak-nalozyc-...-na-siebie
Chodzi mi o efekt z pierwszego filmiku (01:11) Przy nakladaniu kilku warstw.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości