renderowanie i ram
hej. zaczęłam robić film od wielkanocy ale niedawno skończyłam, miałam ustawiony wymiar taki jak przy hd 25.000 fps . chciałam zapisać film w dobrej jakości więc zostawiłam na noc, rano zobaczyłam że program jest wyłączony a film jest zapisany błędnie więc nie da się odtworzyć. próbuję zapisać w wmv 512 kb żeby zapisać jak najszybciej ale po kilku sekundah wyskakuje że brakuje ramu. nawet zmieniłam wymiar obrazu do wersji podstawowej i próbowałam przy wmv 256 ale problem się powtarza. a i przede wszystkim: wyłączyłam aplikacje żeby przyśpieszyć ram... co jest ? to nie jest mój pierwszy film, nawet raz zapisywałam inny w hd i nic takiego nie było... a może dlatego, że inne filmy zapisywałam niedługo po zrobieniu a ten musiał czekać ? dlaczego są problemy z ramem ? ;/
Odpowiedz
jak to już ktoś tutaj napisał(podobało mi się to:))czas iść zaparzyć kawę, będziemy wróżyć z fusów;p
Odpowiedz
HD - czyli jaka rozdzielczość, próbowałeś renderwować do np. avi?
Odpowiedz
to nie mój pierwszy film, mam już za sobą kilka. a może jest nie tak bo ładowanie projektu zżera ram ???

wklejam obrazek, próbowałam zapisać fragment ze środka... i w avi też ;/

[Obrazek: 28tuivs.jpg]
Odpowiedz
Ok. poradziłam sobie jakoś. ale przy kolejnym mam ten sam problem. chodzi o to że w wymiarze 1280x720 nie da się zapisać w żadnym formacie bo są problemy z ramem. ustawiam na format 720x486 i da się zapisać nawet w hd bo kiedyś już zapisałam. ale wiadomo, że na YT będą pasy dookoła, a ja chcę mieć cały ekran wypełniony... czy coś można w tej sytuacji zrobić? oprócz zwiększenia pamięci ram
Odpowiedz
Cytat:chodzi o to że w wymiarze 1280x720 nie da się zapisać w żadnym formacie bo są problemy z ramem. ustawiam na format 720x486 i da się zapisać nawet w hd
Polecam najpierw oswoić się z tym krótkim artykułem. Bo ja osobiście odebrałem Twój post jako pewnego rodzaju żart :) A jak nie chcesz mieć "pasów" to w dziale z tutorialami zamieściłem temat jak to zrobić.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości