Zajawka maturalna
Witam
Jestem nowy na forum, wiec najpierw sie przedstawie ;) Nazywam sie Maciek i jestem z Tomaszowa Mazowieckiego. W tym roku pisze mature i wlasnie ten powod mnie tutaj przywiodl, troszke bawilem sie w SonyVegas ale widzac tu niektore prace to widze, ze jestem zielony w tym temacie ;) ale do rzeczy...

Chodzi tutaj o prezentacje maturalna, wymyslilem sobie, ze zrobie zajawke filmowa z kilku fragmentow filmow... czyli po prostu chodzi o Trailer w ktorym zawarlbym cos w stylu klasycznego glosu lektora 'Honor... Tradycja... Miłość... Zaufanie...' i po kazdym z tych slow fragment z filmu. Na końcu chcialem zrobic tylko lekko mroczny napis 'Matura 4 Maja 2010'

I tutaj pojawia sie problem, poniewaz mam pomysl, mysle, ze w miare dobry, ale lekki problem z wykonaniem... Gdyby ktos mial jakies tutoriale, czy materialy ktore moglyby mi pomoc w zdaniu matury bylbym bardzo wdzieczny :P ;) podkreslam, ze zbyt dobry nie jestem w Sony Vegas ale zostal mi tydzien na szybka nauke i zrobienie tej prezentacji, wiec to bardzo duzo czasu :P z gory dziekuje za szybka pomoc...

Pozdrawiam, verni46
Popraw mnie, jeśli się mylę.
1. Przyznajesz sam, że jesteś zielony w Vegasie a mimo to chcesz zrobić w nim prezentację na maturę w formie filmu?
2. I chcesz się nauczyć takiej obsługi, która pozwoliłaby Ci przygotować tę prezentację na poziomie maturalnym w tydzień?
3. Mało tego, chcesz to zrobić w OSTATNIM tygodniu przed maturą?
:)
Jeśli chodzi o hasła i fragmenty filmów je ilustrujące - niemal każdy głośniejszy film polski z ostatnich dziesięciu lat da materiał. Ale skoro niewiele potrafisz, to nawet prowadzony za rączkę zrobisz coś, co ledwie przejdzie na maturze a mówić i tak będziesz musiał. Radzę Ci z całego serca - usiądź nad prezentacją, którą przygotowywałeś do tej pory i się porządnie z niej przygotuj. Tracenie ostatniego tygodnia przed maturą na naukę nowego programu jest bardzo niedojrzałe, a podobno to egzamin dojrzałości...
Cytat:Jeśli chodzi o hasła i fragmenty filmów je ilustrujące - niemal każdy głośniejszy film polski z ostatnich dziesięciu lat da materiał.
filmy i fragmenty mam juz przygotowane, tylko chodzi mi bardziej o zagadnienie techniczne jak to zlepic do kupy, zeby to jakos wygladalo.
Cytat:Ale skoro niewiele potrafisz, to nawet prowadzony za rączkę zrobisz coś, co ledwie przejdzie na maturze a mówić i tak będziesz musiał.
wiem, ze bede musial mowic i to mam juz przygotowane... chce tylko na poczatku puscic taki fragment ktory mniej wiecej zapowie to o czym bede mowil...
Cytat:Tracenie ostatniego tygodnia przed maturą na naukę nowego programu jest bardzo niedojrzałe, a podobno to egzamin dojrzałości...
chce zrobic ta prezentacje, a nie uczyc sie nowego programu, gdybys mial jakies tutoriale ktore by mi w tym pomogly to prosze napisz je tutaj ;)
no to sie pochwale udalo mi sie zdobyc 90% z matury z polskiego i dziekuje bardzo za pomoc ;* gdyby nie wy na pewno nie dalbym rady ;) tak dobrego forum i pomocy ze strony uzytkownikow nie uzyskalem juz dawno ;* wszystko zawdzieczam wam drodzy uzytkownicy....

Nie. ;] nara.
Dorosłość, a dojrzałość to dwie inne sprawy synek :-)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
nie mow do mnie synek, nie jestes moim ojcem... filmowy tekst, ale czasem sie przydaje ;)
wielce dojrzaly Panie Tomislater, potrafi Pan tylko przenosic posty i dodawac ostrzezenia, czyli jestes Pan tylko zwyklym cieciem, w roli administratora chodzi tez o pomoc innym, tego tutaj nie uzyskalem, wiec żegnam sie czule z tym forum i wiecej tutaj nie zajrze, obiecuje ;)
A ktoś Cię tutaj chciał? :-) Masz odpowiednie działy w których znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, ale po co szukać! Niech mi wszystko podadzą na tacy, od tego jest forum! Naprawdę uwierz mi, tacy jak Ty nic tutaj nie wnoszą, dlatego nikt nie będzie za tobą tęsknił.

Cytat:wielce dojrzaly Panie Tomislater
gdzieś tak napisałem? :O Jedynie stwierdziłem pewne fakty.

Cytat:potrafi Pan tylko przenosic posty i dodawac ostrzezenia
Ktoś mnie docenił! Ale fajnie, naprawdę się ucieszyłem. Reszty nie będę komentował bo nie ma sensu. Jeżeli problem rozwiązany to zamykam, hop siup.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości