płynne przejścia jednego filmiku za drugim
Witam , jest taka sprawa , bo mam kilka filmików krótkich i chciałbym je zmontowac w całość. Tylko nie wiem jak zrobic by była ładna jakość przechodzenia pierwszego filmiki za drugim(scena za sceną). Tak zeby np jak przypuśćmy wyczerpuje się bateria podczas kręcenia, i chcesz dołączyć to co było po wyczerpaniu baterii , zeby było widac ze to jest jedna cudnie zmontowana scena.Chodzi mi oto aby to wszystko wyglądało jak jeden film , a nie jak kilka zmontowanych ze sobą scen
Odpowiedz
Chodzi Ci o przenikanie klipu przez klip? Po prostu przeciągasz go na wcześniejszy i nic nie musisz zmieniać...
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
chodzi mi o coś takiego , ze mam początek filmiku , i koniec . I chce je tak scali ze sobą , ze kończy się ten pierwszy i ten drugi sie odrazu zaczyna nie widac żadnego ściecia filmu itp , itd. Bo ja mam filmiki nagrane komórką 30sekundowe , i chce je zrobić w jeden film (jedną scenę ) tak zeby to wyglądało ładnie a nie konczy sie jeden to widac że to był koniec bo jest taka ścinka ekranu. Chce aby to był jeden film
Odpowiedz
Jeśli kręciłeś to komórką, to możesz zapomnieć o połączeniu bez widocznego przeskoku. Najlepiej to zrobić z przenikaniem.
Możesz też dać pierwszy film na górną ścieżkę i ustawić przeźroczystość na ok 50%, drugi na dolną i jego początek wsunąć pod koniec pierwszego i znaleźć ujęcie, które najlepiej się na siebie nakłada. Wtedy tniesz obydwa w tym miejscu i sklejasz razem.
Odpowiedz
kręcone cyfrówką :)
A i jak skleić je??
Odpowiedz