Nietypowy problem podczas uruchamiania
Witam,

używam vegasa od kilku lat nigdy nie miałem takie problemu,

kiedy chce uruchomić program, uruchamianie zatrzymuje się w momencie:
"Initializing audio engine..."

Dziwi mnie to tym bardziej , bo nic nie kombinowałem z audio, nie istalowałem żadnych kodeków ani programów zwianych z audio, jedynie kilka pluginów z serii new blue.
mam ten problem w wersji 7.0a i 8.0 pro.
przeinstalowywałem już vegasa, usunąłem wszytskie pluginy newblue i znowu przeinstalowałem i dalej ten problem.

Czy ktoś jest wstanie mi powiedzieć w czym tkwi błąd?
Na pewno masz Windowsa XP, prawda?

Cytat:1. Uruchom komputer ponownie.

2. Naciśnij klawisz F8. Na komputerze, który jest skonfigurowany do uruchamiania wielu systemów, naciśnij klawisz F8, gdy pojawi się menu Uruchamianie.

3. Użyj klawiszy strzałek, aby wybrać tryb awaryjny, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

4. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz cmd, a następnie kliknij przycisk OK.

5. W wierszu polecenia wpisz następujące polecenie, a następnie naciśnij klawisz ENTER:

bootcfg /raw “/noexecute=alwaysoff /fastdetect” /id 1

Jeśli istnieje wiele wpisów lub opcji uruchamiania, może być konieczne ręczne zmodyfikowanie pliku Boot.ini na komputerze. Aby wyłączyć funkcję DEP, modyfikując plik Boot.ini, zmień poziom zasad /noexecute na alwaysoff.

6. Uruchom komputer ponownie.
Metoda ze strony Microsoft Technet.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
zgadza się mam xp,

zastosowałem się do instrukcji, sprawdziłem ręcznie plik jest zmienione na /NOEXECUTE=ALWAYSOFF

niestety nie pomogło...:(

za każdym razem staje w miejscu jak sie ładuje Initializing audio engine... i nie uruchamia się dalej.

Co robić ? mam nadzieje że znajdzie się jakieś inne rozwiązanie niż formatowanie dysku......
Hmm, dziwne lekko. Sprawdź jeszcze z najnowszą wersją 9.0d, masz triala na 30 dni. Będzie od razu wiadomo czego to wina :) Bardzo możliwe, że NewBlue zostawiło jakieś świństwa w kompie i dlatego nie lata. Sprawdź w folderze z pluginami czy coś nie zostało niepotrzebnego i wywal.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
uff udało się ;) okazało się ze to pliki NewBlue

a już robiłem przygotowania to formatu.
dzięki za pomoc tomislater
btw. jakie i skąd można pobrać BEZPIECZNE pluginy z serii NewBlue?
Od producenta. Innego źródła nie polecamy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości