Problem z SV. Nie wiem co jest!
Witam. Nie wiem czy ten post powinien tutaj być, ale chyba lepszego działu nie było. Mam taki problem z Sony Vegas. Ściągnąłem ostatnio wersję 8.0, rozpakowałem i włączyłem instalator. Wyskoczył taki błąd: Unable to write to the temp directory in C:/Documents and Settings/Kuba/Ustawienia Lokalne/Temp/. Check that you have write access to this directory. - Nie można zapisać w katalogu C:/Documents and Settings................ Sprawdź czy masz do niego dostęp. Ściągnąłem również wersję 9.0 i wyskoczył mi ten sam błąd. To dzieje się jeszcze przed całkowitym włączeniem instalatora. NIE WIEM CO JEST. PROSZĘ O POMOC. Z GÓRY DZIĘKI :) P.S. Byłem zalogowany jako Admin komputera.
Odpowiedz
A czy znalazłeś taki katalog na swoim komputerze? Jeśli tak, to sprawdź, czy możesz w nim utworzyć np. dowolny plik tekstowy. Dobrze byłoby zawartość tego katalogu przed kolejną instalacją oczyścić (skasować znajdujące się w nim pliki i inne katalogi)
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Idąc adresem (C:/Documents and Settings/Kuba/Ustawienia Lokalne/Temp/) to znalazłem bo inaczej nie mogłem poszukać, udało mi się utworzyć plik tekstowy. Bo np. jak instalowałem program mIRC to bez problemu mi się udało zainstalować i w tym katalogu znalazłem nawet od tego plik. A oczyścić to masz na myśli wszystko usunąć?
Odpowiedz
Tak, tam są przechowywane tylko tymczasowe pliki.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Dzięki, udało się. Wreszcie, jak pytałem wszystkich to nic nie wiedzieli. Przydało się to forum :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości