Tekst
Bry, pisze z małym pytaniem czy w SV (Pro 9.0) jest jakaś opcja masowego txt tzn czy jest jakaś możliwość napisania textu szybko i łatwo. Jak na razie bawię się w text media ale ciężko jest ciągle korekt-ować tekst żeby pasował do obrazu(troche tego mam 3strony A4 do zekranizowania)

P.S dziękuje z góry za wszelka pomoc
Odpowiedz
Możesz spróbować z credit roll - samo się przesuwa.
Odpowiedz
Podejrzewam, że chodzi o dodanie napisów do całego filmu (tłumaczenie itp.). Początkowo myślałem, że da się to zrobić poprzez skrypty (potężne narzędzie jeśli zna się troszkę język programowania), ale na zagranicznych forach odradzili tą metodę (podobno nie da się przesłać do video eventów tekstu), także chyba jedyną na razie opcją zrobienia tego szybko będzie użycie subtitle plugin w virtual dub.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Chodzi mi dokładnie o zekranizowanie tekstu (zwykłego) tylko ze 3 strony A4 żeby się wyświetlał scena za scena i tak dalej aż do zakończenia się tekstu. Szukam tutaj sposobu na to żeby ten tekst był wyświetlony coś w stylu Credit Roll tyle ze bez tego tekstu na początku, po prostu sama treść i już :>. Prosił bym o jakieś info jak tego dokonać łatwo i szybko.

P.S proszę w mare jasno pisać gdzie co i jak, gdyż od bardzo nie dawna używam SV.

EDIT: Dziękuje za pomoc jakoś sobie już poradziłem, zrobiłem co chciałem.
Temat do zamknięcia
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości