Zbliżenie - zachowanie skupenia na wybranym elemencie.
Witam, mój temat jest dość dziwny, nie umiem za bardzo wytłumaczyć jak miałby ten efekt wyglądać, chodzi mi o to aby zwrócić uwagę na szczegóły (przy nagraniu na ktorym autor poruszał kamerą i wiekszość obrazu rozmazuje się) próbowałem w Pan/crop ale przesuwanie na każdą klatkę obszaru zooma jest czasochłonne i nie ma zadowalającego efektu. Aby bardziej Wam przybliżyć o co mi chodzi zamieszczam filmik.

Odpowiedz
Gdzie tutaj jest zbliżenie jakieś? :O

Cytat:próbowałem w Pan/crop ale przesuwanie na każdą klatkę obszaru zooma jest czasochłonne i nie ma zadowalającego efektu.
Jak tak prosta czynność jest dla Ciebie czasochłonna to może sobie daj spokój z montażem? Montaż sam w sobie musi być czasochłonny, aby był dobry i przedstawiał to co chcesz przedstawić potencjalnemu widzowi. A jak nie ma zadowalającego efektu to musisz ciągle nad tym pracować. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Dobrze kombinujesz, najlepiej to robić w Event Pan/Crop, teraz musisz trochę nad tym posiedzieć i dopieścić, aby efekt był zadowalający. Są owszem pluginy, które podążają za 2-3 punktami i wtedy ładnie to wygląda, ale tutaj się to nie sprawdzi, ponieważ masz las, pełno drzew i nie ma jakiegokolwiek punktu zaczepienia :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz