Frameserver - pytanie do VM-Rexora i innych potencjalnych programistów
VM-Rexor i inni ewentualnie ukrywający się programiści. Czyli zechcielibyście zerknąć w kod Frameservera z Debugmode.com i ocenić, na ile skomplikowane byłoby "podrasowanie" tegoż kodu i jego dostosowanie do najnowszych wersji Vegasa (9.*) zarówno Pro jak i Platinum?
Wersja dostępna na stronie nie jest już najnowsza i trochę porzucona, ma problemy z dziewiątkami itd.
W związku z tym, że jest to nadzwyczaj użyteczne narzędzie, może by zrobić jakąś "ściepę narodową" w celu mobilizacji programisty?
Nie jestem w stanie ocenić na ile udostępniony kod jest "przestarzały" i ile krwi i potu trzeba włożyć, by zrobić z tego poprawną wersję, przede wszystkim zgodną ze "świeżym" SDK (entry points).

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
sądząc po opisie na stronie ( http://www.debugmode.com/frameserver/ ):

"This version supports the following editing software (only 32 bit versions).
Sony Vegas Pro - tested with Vegas 9.0 and earlier"

prace zapewne nadal są kontynuowane(zapewne na minimalnych obrotach). Zobaczę co się w tej materii da się zrobić (nie mam SV9, pewnie poeksperymentuję na trialu zapakowanym na wirtualną maszynę), ale to tuż po pracach nad wtyczką kluczowania :)
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
No przejrzałem przeróżne fora i rzeczywiście jak to określiłeś "na minimalnych obrotach". Od razu mówię, że nie oczekuję by nagle zrobił się wielowątkowy, robił herbatę itd. ale w tym momencie problem z wersją 9 jest taki, że, a) występują problemy z nowymi windowsami i kombinacja 32-64 bit, i to wiadomo jest sporo pracy, ale b) jest prawdopodobnie jakiś "drobny" błąd - niektórzy twierdzą, że ten soft pracuje poprawnie ale tylko wtedy, gdy wszystko poinstalowane jest w defaultowych katalogach. Tak, jakby w ścieżki było pokodowane na sztywno albo nie tak odczytywało jakieś dane z systemu co do położenia plików.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości