10 Fajnych piosenek :) filmik by M@ti
Zrobiłem sobie z nudów taki filmik

napiszcie co wam się podobało i co nie :p tylko proszę, bez ostrej krytyki ;d
Odpowiedz
Jeśli nie chcesz ostrej krytyki to nie będę komentować. W tym klipie nic mi się nie spodobało, powinieneś dobrać te "wizualizacje" do rytmu, masz do tego tutorial na forum, obejrzyj go, przemyśli sprawę i zrób na nowo ten filmik.
Odpowiedz
ja tu nic nie chciałem do piosenki... tylko chciałem pokazać 10 fajnych piosenek :)
Odpowiedz
jesli te piosenki sa fajne to ja chyba jestem melomanem najwyzszych lotow... po pierwszym mozgotrzepie rodem z wiejskiej dyskoteki mialem dosc... jesli chodzi o techniczne aspekty to tez prozno szukac pozytywow... niestecznie i nic sie nie synchronizuje z muzyka
Odpowiedz
bo ten filmik jest dla ludzi ktorzy lubia techno. wiec jak ci sie nie podoba techno to o typie muzyki sie nie wypowiadaj ;]
Odpowiedz
Dla mnie techno to nie muzyka :D A za film 0/5 bo ogólnie nic nie przedstawia. I są wykorzystane (w niewłaściwy sposób wbudowane efekty) A przynajmniej mógłbyś zrobić jakąś wizualizację .
Odpowiedz
"ogolnie nic nie przedstawia" bo to sa tylko kawalki fajnych piosenek :) pozniej ktos wlacza opis mojego filmiu i ma linki do tych piosenek :)
Odpowiedz
jak mi powiesz prawdziwy gatunek każdego kawałka to wtedy możemy porozmawiać nawet o techno. Wkurzają mnie ludzie którzy słyszą 3x dup 2 bęc i juz techno. Potem dla kogoś takiego jak tidziu i wielu innych techno to nie muzyka, a to naprawdę też dobry gatunek tylko trzeba wiedziec czego słuchać. sam za techno nie przepadam, ale nie trawię ludzi którzy uwielbiają "techno" a niejednokrotnie słuchaja całkeim czegos innego
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości